Star Wars: Chybná várka - Season 3 (2024) (séria)

Nebezpečné teritorium (S03E08)

(epizóda)
  • USA Bad Territory

Lovec a Bourač ve snaze získat informace stopují nebezpečného nájemného lovce. (Disney+)

Martrix

Chápu rozmrzelost mnohých diváků. První epizody třetí řady se vymykaly standardní seriálové SW tvorbě zajímavým dějem, skvělým vizuálem, hudbou ale především atmosférou. Jenže nevydrželo to dlouho. Šestá, sedmá epka byla spíš výplňová...z takových je poskládaný skoro celý Mandaloriánec...a tato osmá, není po obsahové stránce o mnoho lepší; jako kdyby se tvůrci mylně domnívali, že diváci ocení fanservice v podobě staré známé Fenky a dál si budou blaženě slintat jen protože ...SW. Jenže i když močálové dobrodrůžo vypadalo pěkně, tak v této řadě bere mnoho z nás ten skvělý vizuál za standard a bez pořádného posunu novým směrem, nebo zajímavé interakce mezi postavami, to prostě k plné spokojenosti nestačí. Nemá smysl panikařit, jsme v polovině, ale zamrzí to. Doufám, že druhá řada Andora se nešvaru natahovánek/výplňových epizod vyhne. Velmi slabé 4*. ()

tomik99

Tak tohle ne. My jako diváci víme, co jsou M-částice. Není tedy nikterak zábavné sledovat, jak to zjišťuje Vadná Várka. Další vedlejší mise. Celý díl se mohl smrsknout do pěti minut, kdyby jim Fennec řekla vše. Ne, ona je vyšle na misi. ()

Ahsoka

Epizóda na hrane priemernosti a podpriemernosti. Čím ďalej, tým viacej začínam pociťovať sklamanie. Už sme za polovicou finálnej série a jediné, čo poháňa divákovu zvedavosť, je zmysel midichlorianov v krvi Omegy. Niečo, čo každý zaritý fanúšik SW vie. A povedzme, že čakáme ešte na nejakú tú oslobodzovaciu akciu klonov z labáko-väzenia, ktorú si predpokladám tvorcovia nechali až na úplný záver. Známe tváre z iných seriálov počet hviezdičiek nezvýšia, najmä ak neprinesú nič nové zo svojho života alebo charakteru (a okrem toho sme ich aj videli v traileri). Ak sa mýlim, objektívne vezmem späť, ale prestávam veriť, že ma ešte niečo prekvapí, čo sa akcie, postáv alebo informácií týka. ()

Cardo

Po minulých dvou excelentních epizodách to měla tato těžké, hrozné to zase nebylo, ale přišlo mi, že tam bylo děje tak na 3/4 epizody a ne na celou a tam byl kámen úrazu. Taktéž bych asi ocenil jiného námezdního lovce, ale to je detail. Pro tento "Florida" díl usmolené 4*, ale scéna, kdy odminovávají řeku byla cool. ()