Star Wars: Chybná várka - Season 3 (2024) (séria)

Vyzdvihnutie (S03E07)

(epizóda)

Várka musí pri úniku pred nepriateľom opustiť pevnosť. (Disney+)

Martrix

Tahle dvojepizoda má slušnou atmosféru, ale obsahově je o ničem. Zase je to hlavně o nahánění a útěku. I když je to v parádní kvalitě...hudba je vynikající; jen tohle mi nestačí. Vlastně je to výplňová záležitost, která sice představí schopnosti člena speciální jednotky, ale nikam nás neposouvá. Prostě se zase prchá. Takže ty 4* jsou slabší. Filoni to umí líp. ()

Ahsoka

Oceňujem scénu s vodopádmi, tá bola veľkolepá. Aj keď neznámy klonový agent vyzerá, že prežije snáď úplne všetko. Nesadla mi zaverečná pasáž, kedy Wolf nechal skupinku odísť a nikto z jeho mužov vôbec neprotestoval, že ich vedúci dôstojník nechce splniť pre Impérium dôležité rozkazy. Ale uvidíme, možno bude ešte nejaká dohra neskôr. ()

tomik99

Tak se nám vrátil do hry Wolffe, který bude za pár let felit s Rexem. A k tomu měla sloužit celá epizoda? Tyhle vyřčené věty z minulých epizod roztáhlé na celý díl začínají pěkně nudit... Další nový super klon mě fakt nezajímá. ()

• Komandér Wolffe (CC-3636) byl vrchní velitel generála Plo během klonových válek. Hned na začátku ztratil většinu svých mužů během zničení vlajkové lodi Triumphant. O oko přišel díky Asajj Ventress během bitvy o Khorm. (Veskoslav)
  • Infiltrační loď klonového asasína vychází z designu lodí sithského impéria v období Staré republiky. Tvar prodlouženého trojúhelníku není zvolen náhodně. Na rozdíl od řádu rytířů Jedi, který vše „podřizoval“ kruhu, kde jsou si všichni rovni, tak Sithové měli základní tvar v trojúhelníku, kdy pouze jeden může být na vrcholu. (Veskoslav)