Síly z temnot

Zločinec na útěku při pátrání po sestře hledá stopy v zaplivaném hotelu, kde narazí na podivného hosta a prožije románek se záhadnou servírkou. (Netflix)

oveckaoa odpad!

Spoilery Chlápek hledá svoji sestru a ubytuje se v hotelu. Tam to je samý magor a vypadá to tam jak sraz pacientů Jedličkova tak, že tam máme liliputskou důchodkyni, jakousi kurvu co dělá v baru pak chlápka co s ní šuká pokud jsem to pochopil dobře ( s ní tam šuká více chlapů, ale tenhle bude asi její pasák nebo co) ženskou co je médium a to je asi tak zhruba celé osazenstvo. 30 minut je v hajzlu a nic se nestalo pak zjistí, že musí zaplatit 2000 pesos , aby to médium mu řeklo kde je jeho sestra tak vykrade hospodu a zaplatí jí to a zjistí , že je kdesi unesla skupina lidí pro, kterou dříve pracoval a tito lidí mají v sobě jakési housenky (on ji má později taky) . Kde se tam ty housenky vzaly nevíme a film to ani nezodpoví jsou pro film důležité nevíme prostě se tam objeví z ničeho nic a mizí z ničeho nic. Souboje v tomto filmu jsou příšerné ke cti režiséra je pouze to, že se zde bojuje s ženskýma většinou akorát choreografie vypadá následovně bojuje s ženskou praští ji je v bezvědomí hodí s ní o zem je v bezvědomí pak vstane dá jí další ránu a zase jde to bezvědomí hlavní záporák je úplný ubožák, který dostane jednu ránu a umře pak zde máme plot twist vede to někdo jiný do toho vleze ta housenka a umře (proč, když v tom chlapovi žila normálně a neumřel ? nevíme) 0 procent nejhorší film co kdy Netflix vysílal . ()

SOLOM.

Netflix kromě vlastní tvorby, dost často spolupracuje i nejrůznějšími tvůrci, od nichž kupuje jejich filmy, aby mohl svým zákazníkům nabídnout co nejvíce obsahu. Co na tom, že je mezi tím i dost paskvilů, které většinou nabídnou hodně podprůměrnou podívanou. Bernardo Arellano má zřejmě hodně bujnou fantasii a snažil se do svého kousku nacpat hned několik nápadů, jenomže jejich realizace a finální skloubení za moc nestálo. Nejednomu nad obsahem filmu zůstane rozum stát „cože tím chtěl vůbec tvůrce říci…“.    Nejprve se to tvářilo jako jakási laciná gangsterka, pak se tu objevili nadpřirozené prvky, zavánělo to i lehce upírskou tématikou, pak se na scéně objevily démonické housenky – nebo co to bylo za havěť, které lozily z úst, aby se to ve finále všechno smíchalo dohromady a vznikl z toho těžce stravitelný patos. Po jehož konzumaci vám zůstane hromada nezodpovězených otázek. Navíc je většina děje dost nudná, chaotická, občas to vyplnili nějakou tou erotickou scénou (Eréndira Ibarra se toho nebála a mužská část diváků, si přijde na své).    Akční scény a přestřelky taky moc atraktivity nepobraly, choreografie byla dost amatérská a tak nezbylo, něž ocenit alespoň těch pár speciálních efektů (nočních můr). Popravdě pěstní bitky byly dost trapně natočené – na hranici ochotnického divadla. Další mínus vidím v nevyužití některých vedlejších postav – protože takové panoptikum se jen tak nevidí (liliputka, opravář s jedním okem, i chlípný stařík Jack). A samotné závěrečné „šokující“ rozzuzlení, jo to je už kapitola sama o sobě.    Viděl jsem už dost mexických filmů, ale tenhle patří mezi ty nejslabší. 30% ()

IceQueen

Netflix ma presvedčil, že tento zázrak musím vidieť. Nakoniec sa ukázalo, že som nemusela. Dopozerala som čiste len kvôli lákavému upozorneniu na product placement v úvode, mimochodom bohapustý podvod. Takže hasta luego Negro Fuego. ()

mistrpropr odpad!

Nedostatek peněz je zřejmý od první minuty, ale to by nemusel bejt problém. Bohužel hlavní hrdina tam jen drsně chodí, čumí a občas plácne nějakej blábol. Pak se tam začnou objevovat nějaký obskurní postavy, když je tam bitka, tak to vypadá jak nějaká bezkontaktní rozvička na tělocviku a dál nevim, musel jsem to vypnout, protože duševní zdraví mám jen jedno. Každopádně i přes krátkou stopáž, pocitově strašně dlouhej film. Ještě se mi nestalo, abych si řikal: to už je tak minimálně hodina v čudu a za chvíli bude konec. Pak se podívám a ono uběhlo teprve 23 minut (!). Ne, tohle fakt ne... ()