Život Melanie (Reese Witherspoon) snad už ani nemůže být lepší. Je, mladá, krásná, úspěšná (její poslední modelová kolekce se stala na předváděcím molu hitem) a zamilovaná do mladého, krásného a úspěšného syna starostky, který ji právě požádal o ruku. Nepochybně radostná událost, kdyby ovšem Melanie neměla pár problémů z minulostí, tím největším je vychladlé, ovšem úředně stále ještě platné manželství s jistým Jakem. A tak se musí Melanie vydat do svého rodného městečka v Alabamě a donutit toho darebu, kterého si kdysi přiopilá vzala, aby podepsal rozvodové listiny. Jenže změnila se nejenom Melanie. Z Jakea je najednou sympatický a oblíbený chlapák a Melanie si najednou není vůbec jistá, zda se s ním chce rozvést (oficiálny text distribútora)

jokino

Witherspoonka mi tu neskutočne liezla na nervy. Hrala tu hroznú čúzu. Za mňa však celkovo film, nič moc. Keby sa tak choval muž, už by bol za pekného "ničomníka" a všetkými zatracovaný. Ale žene niečo také neodpustiť, to by bol prúser.. Všetci sa chovali tak ukážkovo slušne a ne-úprimne. Mohli rovno hádzať zubaté úsmevy.. Škoda času. ()

Sonick

Dvě hvězdičky pro Reese. Ostatní stránky filmu si nezaslouží ani zmíňku. A to už se vůbec nezmiňuju o tom scénáři. Jak tohle může bejt romantická komedie vy paka, když to skončí špatně? Ten chlap z NY byl skvělej a ona skončí s tim vesnickym troubou. Sorry za spoil, ale stejně se na to dívat nebudete a když, tak jistě ne pro napínavou zápletku. ()

rytir1

Uživatel Nathalie mi vzal slova z úst, takže nevím jak lépe bych to sám vystihl. :-) Průměrná, ale moc pěkná komedie s americkým zlatíčkem v roli módní bestie volící si mezi ,,panem Slámou,, a ,, panem Tifánym,,..ano, lépe se to popsat nedá. ()

jessic

Rees Witherspoon váhá mezi vidláckým jižanským exmanželem a novým vztahem s bohatým Newyorčanem. Z klišovité situace mohla být dobrá komedie, ale je zoufale nedovtipná a postavy jsou nudné figurky. Hlavní postava je příšerná káča, která mi lezla na nervy. ()

doriana.g odpad!

Konečně!!! Romantická komedie pro chlapy! Kočka, co na sobě celý život pracuje a pak ji požádá o ruku Princ Čárming, se jede domů rozvést s buranem, kterého si v adolescenci vzala. A voilà - zde je nakonec šťastný vesničan, a z ní se stane taky šťastná vidlačka. Aha, aha. Stejné jako u RK pro ženy, tam taky dojde štěstí většinou ta největší kráva.... Tak sněte dál, lúzři ()

xander

Strašne nevyrovnaná komédia, strieda rôzne druhy humoru rôznej kvality. Herci sú priemerní-Reese Witherspoonová, Fred Ward alebo nevýrazní a nezaujímaví- Josh Lucas, Patrick Dempsey, Candice Bergen, Mary Kaye Place, Ethab Embry. Proste tento film je klasická ale skôr televízna romantická komédia. ()

Fill16

Nojo, Reese bych si taky dal :-) Docela příjemný film, který je pouze jedinkrát na shlédnutí. Navíc je průhledný jak igelitový pytlík od rohlíků, ale co na tom.... ()

Gabra

Když se někdy vytahuju názorem, že koukám na filmy kvalitní, není to tak úplně pravda. Ty mé milované romantické komedie to kompenzují... :) Takže: další romantická komedie, na kterou se ráda kouknu. Snad že jinak mám ráda samou psychologii a thrilery, ty romantické blbosti mi to v hlavě trochu srovnávají. Ovšem ne všechny, musí to mít aspoň trochu úroveň, a tohle ji myslím, v rámci mezí, mělo. Až teda na příšernou tchýni, co dostala na svatbě od Reese "čenichovku" a na trochu přehnaný děj a strašně přehnaný závěr! Vyzdvihla bych humor a taky sympaťáka Joshe Lucase. Prostě typická popcronová romantika, co vám odlehčí hlavu, tedy... když k tomu máte vztah. Mně to na víkendový večer v posteli zcela stačilo. ()

Motherlovebone

Příjemnej film na odpo. Hvězdy sem musel srazit za několik faktických chyb ve scénáři. Především v Alabamě na zábavě nenajdete moc černochů trsat na píseň Sweet home Alabama. Ale jinak dobrý ()

Strogov

Pro mě je tenhle film prostě super, rád se na něj podívám znovu a znovu. Nemohu nevidět že celý námět a dějová linie směřují zcela neodvratně k předem jasnému konci, ale kdo by si také přál aby to skončilo jinak, že? Ale to je případ všch romantických komedií, tato z nich ale vyčnívá díky prvotřídní Reese. ()

CrazyWolf

Spíš než romantická komedie je to romantický film s nádechem komedie. Původně jsem totiž očekával mnohem větší legraci. To ale neznamená, že by to byl špatný film, to ne. Naopak. Je to krásný příběh o tom, že láska není nikdy jednoduchá. ()

viktoria00

Suhlasim s jednym komentarom,ze Reese to naozaj mala tazke rozhodnut sa medzi JOSHOM LUCASOM a PATRICKOM DEMPSEYOM :> je to podla mna dobra komedia, ktora sa da pozerat,ale videla som od nej aj lepsie ako napr. VELMI NEBEZPECNE ZNAMOSTI a PRAVA BLONDINKA! ()