Epizódy(6)
-
Der letzte Ausweg (S01E01)
-
Auge um Auge (S01E02)
-
Tödliche Schuld (S01E03)
-
Mord auf dem Golfplatz (S01E04)
-
Zweikampf (S01E05)
-
Alle für einen (S01E06)
Hrajú
Bernd Tauber
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Veit Stübner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Tilo Prückner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Teta (1987) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Susanne Hoss
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Diana Amft
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hannes Hellmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Gert Haucke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Max Tidof
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Uwe Bohm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Dolly Dollar
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Wolfgang Hartmann
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Christoph Hagen Dittmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert Mulzer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Pierre Besson
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alexander Beyer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Axel Pape
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Theresa Hübchen
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Láska pri fjorde (2010) (seriál)
Jan Sosniok
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Edita Malovčić
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Claus Wilcke
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá Toma Sawyera (1968) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)