Daniel se s rodinou nastěhuje do domu, který chce postupně opravit. Náhlá tragédie a volání o pomoc z onoho světa ho ale přinutí vyhledat odborníka na paranormální jevy. (Netflix)

Anderton

Ako horor Hlasy fungujú skvele. Aspoň ja som sa bál a uznal, že sa ide od jednej strašidelnej scény k ďalšej. Lenže dej sa pri tom príliš nehýbe, ide skôr o cvičenie, len občas niekto zomrie. Postavy vás asi nezaujmú, takže ono ide asi vážne o to, o čom vám ide. Ak o sériu pekne strašidelne nakrútených scén, niet čo vyčítať. Ak o niečo originálne so šokujúcou pointou, tak tu Hlasy dávno prepásli svoju dobu. Ono totiž samotný záverečný zvrat na celej veci nič nemení, ak si uvedomíme pravidlá hry, takže tato mohol pokojne len pokrčiť ramenami a depkáriť naďalej. Že už sme podobný fígeľ videli v jednom staršom španielskom horore, je akosi samo sebou. Logiku v tom, kedy duchov vidieť a kedy je prítomné iba ich teplo je lepšie neriešiť. V podstate ale spokojnosť, pot, hryzenie nechtov, zatváranie očí a zapchávanie uší sa dostavili. Ale zase sme pri tom, nebolo by lepšie nepoužívať hrozivé nediegetické zvuky vždy v momente prekvapenia? ()

mzss1

[80%] Zatraceně depresivní a působivá španělská záležitost. V podstatě nemám co vytknout. Kdyby byl film lehce delší, možná ještě víc brutálnější, asi bych šel do plného počtu hvězd. Ale přeci jenom ta tématika je už ohraný koncept a ke konci už mě nic extra nepřekvapilo krom posledních několika minut, kdy tu máme jeden solidní zvrat. Od začátku se to jeví jako klasický horor, jenže poté dojde k úmrtí postavy, u které jsem neočekával že nastane tak brzo. Takže to docela působí depresivně a ponuře. Najde se tu i sem tam nějaká lekačka. Strašidelné to chvílemi trochu je. Krvavé tak akorát. Postavy mě bavily. Děj je sice ohraný, scénář bych ještě víc obohatil, ale jinak to snad nemohlo ani dopadnout lépe. Za mě super záležitost. ()

petikacka

Možná jsem viděla jiný film než někteří 4*- 5* generálové, ale já jsem se příšerně nudila. Všechno bylo tak očekávatelné a jednostranně jasné, že už to jasnější ani nemohlo být. Je to zvláštní, JÁ, která jsem se kdysi na horory nemohla dívat ani ve dne a z duše jsem je nesnášela, teď dlouho a marně hledám NĚCO co by mě nějakým způsobem způsobilo svírání žaludku, stavělo chlupy na rukou (nejlépe i na nohou) a působilo mi lekací záškuby. No takže Hlasy mi nepřinesly ani jedno. No nic, budu hledat dál. Je to škoda, protože konkrétně španělské horory bývají velice dobré. Za mě 45% ()

honajz2

Hm, někteří tady z toho dělají bůhvíco, ale zas taková bomba to není. Je to slušně natočené, je tam dobře vybraná hudba (i když té je ve finále až moc...) a i když mě to trochu nudilo už od začátku, i tak se ten děj zajímavě rozjížděl a byl jsem zvědavý, kam se to všechno vyvine. Bohužel pointa mě zklamala, jelikož to bylo snad to nejočekávanější možné klišé. Vůbec ten film je strašně klišovitý, ale co taky chcete vymýšlet u duchařin, když ten subžánr existuje už jenom z klišé? Kdyby to aspoň mělo nějakou pořádnou atmosféru, ale ta tady na mě prostě nezapůsobila, i když se o ni režisér dost snaží. A ani to překvapení na konci nebylo tak šokující, aby to nějak zvedlo můj dojem z toho všeho. A nakonec to stejně je další horor ze skupiny "Neurazí, nenadchne" - ale s tou výjimkou, že je slušně zvládnutý po filmařské stránce. Potenciál ale byl na víc, škoda. 3* ()

oveckaoa

Chlápek s ženskou a synem koupí starý barák, který chtějí renovovat a pak prodat. Jejich syn tam mezitím něco slyší a něco se tam stane pak tomu uvěří i ten chlap s ženskou a povolají odborníka na fenomén elektrického hlasu. Totálně průměrný horor, který ročně vyjdou desítky jediné co je zde jiný je důvod proč zde straší a závěrečná pointa jinak tam není co chválit. Bývaly časy kdy Španělé uměly točit kvalitní horory bohužel ty časy se už asi nevrátí. Jo a jinak místní troll , který je celému csfd jen pro smích (podobně jako Psychor) si to může psát co chce o kvalitních hororech. ()

• Film obsahuje potitulkovou scénu. (Harapes)
  • Když uslyší German (Ramón Barea) při zkoumáni Danielova (Rodolfo Sancho) domu hlasy, tak se rozhodne jít po schodech do patra. V následujícím střihu je ale o několik schodů výš. (Duoscop)