Depeche Mode - Live Spirits

(koncert)
všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
Veľká Británia, 2020

Kultovní kapela Depeche Mode zaznamenala poslední dvě vystoupení svého Global Spirit Tour, která se konala v berlínském Waldbuhne.

Seznam skladeb: 1. Intro
20. Personal Jesus
21. Just Can’t Get Enough
22. Pimpf (mouse2e)

Kass

Nejlepší koncertní záznam Depeche Mode. Tady si sedlo všechno. Genius loci Waldbühne amfiteátru v Berlíně... a dost možná vůbec poslední živé vystoupení kapely?! ()

Anderton

No čo k tomu povedať. Obsah samozrejme za 100%, ale tie okolnosti... Všetci sa spamätali v hodine dvanástej a nakrútili posledný koncert turné, a to dokonca v tom istom meste ako naposledy. Počas Global Spirit Tour zaradili nečakané záležitosti typu Corrupt, albumovú verziu In Your Room, ale tie tu bohvie prečo nenájdeme. Na zázname je len druhý večer, kde ale potešia záležitosti z Ultra alebo iba v rokoch 87/88 hrané veci, ako I Want You Now a Things You Said. To je super, ale prečo chýbajú niektoré piesne z prvého večera a k nim tak dôležité videoprojekcie? Má zmysel sa rozčuľovať nad tým, že kapela síce hraje na štadiónoch, ale nikdy od roku 87 takýto záznam nevydala? Vážne niektorým rozhodnutiam manažmentu DM nechápem a ani radšej nechcem. Čiže jedna hviezda musí skrátka ísť dole. ()