Sestřičky Modrý kód

Česko, (2020–2021), 74 h 38 min (Minutáž: 55–66 min)

Sabina Laurinová, Adéla Gondíková, Marek Němec, Natálie Halouzková, Jan Nedbal, Daniela Kolářová, Saša Rašilov nejml., Jiří Štěpnička, Igor Chmela (viac)

Míša, Katka, Lukáš a Mery. Čtyři sestřičky z Nemocnice Rubava, čtyři silné příběhy a nespočet osudů, které mají v rukou. Milují svoji práci, ale také mají své rodiny, přátele, svá trápení i touhy... Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Nový seriál FTV Prima Sestřičky Modrý kód spojuje to, co měli diváci Modrého kódu nejraději, s tím, co na seriálech milujeme: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů. (TV Prima)

Recenzie používateľa DavidHolub k tomuto seriálu (9)

Výpověď (2020) (E02)

Tenhle díl je lepší než ten první. 6/10 ()

V tom se nepletu (2020) (E03)

Docela mě to baví. Kvalita, jako u 2. Dílu. 6/10. ()

Ženská řešení (2021) (E36)

Průměrný, standartní díl tohoto seriálu. Linka s Katkou mi přišla zbytečná, ale s Šárkou a Mery docela zajímavá. ()

Mafián vs. famílie (2021) (E37)

Po té delší pauze, co jsem znovu začal koukat, se mi to docela zamlouvá. Některé scény byly vážně docela trapné nebo přehnané. Ale i tak tuto epizodu hodnotím kladně. ()

Mateřské znaménko (2021) (E38)

Mírné zhoršení oproti minulým dvěma epizodám. Díl nebyl příliš zajímavý, ani tolik zábavný. ()

Boj o Mery (2021) (E71) odpad!

Proč? ()

Krvavá svatba (2021) (E78)

Příšerný konec: Spoiler: No před výbuchem bylo vlastně všechno docela ok. Ale pak nastal ten výbuch. Asi první dvě minuty to vypadalo fakt celkem dobře. Ale nakonec tam zemřela jedna sestřičky, kterou jsem sotva někdy viděl. To je jako všechno? To tam nemuseli raději nic dávat. A svatba Romana a Emy v polorozpadlé nemocnici? No výš už jít nemůžu. ()