Veterinárka MVDr. Lucie Boučková  (Tereza Kostková) v malebnej dedinke zachraňuje nielen zvieratá, ale často aj ľudské osudy. Žije so svojím dospievajúcim synom Filipom (Filip Antonio) a je zmierená s tým, že ju v živote nečaká žiadny romantický vzťah. Pokojný život v dedine naruší príchod architekta, ktorého miestni obyvatelia berú ako všetkých pred ním – je to len ďalší záujemca, ktorý chce za málo peňazí skúpiť ich veľké pozemky a domy. Architekt Jan Veselý (Roman Zach) je však charizmatický muž a Luciu zaujme. Práve vo chvíli, keď Lucie naberá odvahu stretnúť sa s týmto tajomným mužom, jej bývalý manžel Jiří Bouček (Roman Vojtek) sa rozhodne, že by sa rád vrátil k svojej rodine. Nie je to jeho prvý pokus o zmierenie, ale tentoraz je taký intenzívny, že nie je jasné, či má Lucie dosť síl, aby mu odolala. (TV JOJ)

LinGalin

Kostková je příliš kladná hrdinka, až taková k neuvěření! Jinak herecké obsazení dobré. Seriál se bude hodit jako kulisa k domácím pracím... ()

dejf96

jedna hvězda za obsazení, vše ostatní je však poplatné trendu této veletelevize... bezduché, hloupé, prvoplánové, bez nápadu. hlavně, že na to budou koukat konzumeti, aby se prodalo co nejvíc reklamy! nic nového pod hvězdami. ()

Cacorka_eliz

Kateřina Fialová je moc krásná a zajímavá, a to i ve své roli. S takhle slaboučkým scénářem je už po pár epizodách znát, že s ním tvůrci daleko nedojdou. Příběh je bez vystavěných konfliktů, velmi po srsti pseudolaskavosti, kterou dojí zcela umělá Kostková a i režijní vedení herců je spíš tápavé a univerzální, proto jednotlivé postavy vůbec nemůžou vyniknout. Nejhorší ze všeho je snad Zedníček, což působí až lítostivě. Příjemní jsou sice Polívka, Nárožný i Táborský, ale protože je seriál tak nudný, vůbec s postavami nemáte kam jít. Za mne zbytečné úsilí a vyhozené peníze. ()