Brocast je podcast dvou bratrů, Adama a Tomáše, kteří si pravidelně zvou zajímavé hosty na dlooouhé konverzace u vína. (Stream.cz)

cheyene

Kvalita se hodně odvíjí od hostů. Kluci moderátoři nejsou špatní, jsou takoví sví, lidští, snaží se, ale občas by mohli o hostech mít více zjištěno. Je však dobře, že hodně nechávají své hosty mluvit a nehoní si jen svá ega. ()

DJ_bart

Chybí mi doby kdy Brocast byl svobodomyslnej konverzační podcast a ne sterilní pravičácká agitka do který se neustále cpe mistr Paličkokot. ()

luka4615

Moje pravidelně nepravidelná dávka dobré nálady a skvělých hostů. Na české scéně se rozhodně jedná o jednu z nejpovedenějších talk-show! ()

StanislachKo

Traja neskutoční sympaťáci (zväčša pri víne) spovedajú ľudí, o ktorých si netušil, že existujú a koľko radosti a uvedomenia Ti to vie dať. Hlavne odporúčam konšpiračný špeciál s Honzem Paličkou. :-) Jeden z najlepších podcastov aké tu máme. Tomáši, Adame, McLovine, viem, že toto čítate, tak všetko dobré, nech to robíte minimálne tak vodvazovo ako doteraz. ()

Ichabod

Snad kromě dvou dílů jsem slyšel všechny, dokonce celé, a za mne teda velká paráda. Některé hosty, zejména ty co se často vrací slyším velmi rád. Rozhodně super díl byl i s režisérem Havlíkem, kterého sleduju už přes deset let, jeho Blog na idnesu byl legendární. Ale kluci představili i řadu lidí, co vůbec neznám a dvě i více hodin utekly jako voda. Třeba korejský speciál, nebo konspirační díly s Janem Paličkou jsou ideální na delší večery s dobrým rumem k nějaké lehčí práci z domova, kdy nemusím moc přemýšlet. Jo tyhle si asi pustím brzo znovu. ()

rublik05

Další kvalitní podcast pořad na českém Youtube, který má neuvěřitelně pohodovou atmosféru, moderátoři jsou sympaťáci, oceňuji odlehčenou formu, u které se člověk dobře pobaví, o hostech se leccos dozví, i když bych někdy snesl trochu ostřejší otázky, abych se jako divák dozvěděl i něco jiného, nového. Výběr hostů je vesměs zajímavý, nejedná se jen o známé tváře, což je samozřejmě velký plus. Jednoznačně jeden z nejzajímavějších talk show podcastů u nás. 8/10. ()

elma

Moc děkuji za silvestrovská vydání. Honza Palička, Adam, Tom, Vilém, Kazma, p. Vácha p. Bartoš- zkrátka skvělé, opravdu doporučuji, koukám či poslouchám asi po xx krát ()