Dušan Roček se vášnivě věnuje letům na rogallu a nebrání v tom ani své patnáctileté dceři Mileně. Jediný, kdo riskantnímu sportu nefandí, je Dušanova žena Magda. Ale není to rogallo, odkud číhá nebezpečí. Jako blesk zasáhne rodinu autonehoda, při níž je Milena vážně raněna. Při rentgenu se zjistí, že dívka má jen jednu ledvinu a ta je vážně poškozena. Jedinou šancí je transplantace. Dušan se okamžitě nabídne jako dárce. Protože by jako otec byl nejvhodnějším dárcem, lékaři souhlasí. Během vyšetření však vyjde najevo, že nemůže dát Mileně svou ledvinu, protože není jejím skutečným otcem. Dušan je šokován a nedokáže se s nevěrou své ženy vyrovnat. (oficiálny text distribútora)

xplsek01

Nechápu hodnocení a komentáře níže. Spíše lituji duševní vývoj a citovou otupělost dotyčných pisatelů. Snímek je plný emocí a především ukazuje skutečný život, se vší ironií i surovostí zároveň. Na rozdíl od dnešních "růžových zahrad". A vězte, že city a emoce nezávisí na době, ve které se snímek odehrává. Chápu, že dvacetiletý a nebo i třicetiletý může příběhu sotva porozumět. "Nevěra je krásná věc, ale když se na ni přijde, je to svinstvo." ()

milos.bradik

Film se mi moc líbil, ale ten Harapes to pokazil, protože on opravdu není herec. Ovšem za krásnou Klárku Pollertovou jsem musel zase jednu hvězdičku přidat, takže je to stejně na těch čtyřech. ()

Trucker

Zajímavý námět, ale naprosto příšerné zpracování. Spousta úplně prázdných pasáží a zdlouhavých keců o ničem se střídá se scénami, v nichž se sice cosi děje, ale je to pro změnu strašně přehnané. A logika byla tvůrcům asi také poněkud cizí. ()