Zac Efron nohami na Zemi - U protinožců

(séria)
  • USA Down Under
USA, 2022, 5 h 13 min (Minutáž: 37–42 min)

Zac Efron (sprievodca)

Zac s Darinem vyrazí za nevídaným dobrodružstvím přes celou Austrálii. Prozkoumají tam bohatou biodiverzitu a kulturu a dozví se, jak se je místní lidi snaží chránit. (Netflix)

Lachtaan

Zase to trochu trvalo, ale nadešel správný čas užít si i druhé gastrocestování sympaťáka Zaca Efrona, co se tentokrát skryl před pandemií na nám nejvzdálenější, přitom naprosto čarokrásný kontinent. Nebyla epizoda, co by mě neokouzlila nebo hlavně jakkoli neobohatila, tenhle pořad je silně eko, ale jde na to tak opatrným způsobem, aby člověka oslovil každou možnou minutou. Tak kam to bude příště? [viděno na Netflixu] ()

Milan25

Zac Efron pokračuje ve výpravě mimo Los Angeles a objevuje naprosto neuvěřitelné věci. Například, že se dá vařit na ohni, nebo balit věci do papírové krabice místo plastu. ()

LilinkaW

Osobně mi druhá série přišla zajímavější, ačkoliv je celá natáčená pouze na jednom kontinentu a ačkoliv postrádá emoce, které první série přinesla v podobě osobních příběhů Zaca a Darina. Je to hlavně protože druhá série představuje velice zajímavá až místy fantastická udržitelná řešení, která za mě má smysl ukazovat a šířit o nich povědomí. Zac i Darin jsou stále ti milí pohodoví chlápci, kteří ke všemu přistupují s neuvěřitelnou pokorou a porozuměním, což z této dokusérie dělá dokonalou oddechovku. ()