Zac Efron nohami na Zemi - U protinožců (2022) (séria)

Habitat Conservation (S02E01)

(epizóda)
USA, 2022, 42 min

Zac Efron (sprievodca)

Zac s Darinem si na cestě ze Sydney až do Modrých hor promluví s předními ekologickými aktivisty o ochraně cenných území i životního prostředí. (Netflix)

KuceraJohny

Pamatuji si, že jsem viděl i první epizodu první série a nijak mě to nenadchlo. Zpracování je hezké, sdělení také, ale necítil jsem z toho nikdy nic moc víc. Tentokrát to na mě opět vyskočilo na Netflixu a tak jsem tomu dal opět šanci. Jak říkám zpracování velmi kvalitní, záměr naprosto správný, ale jako divák jsem se prostě nebavil. Určitě jsem se dozvěděl nové věci, ale prostě to není záživné. Nebýt Tasmánských čertů na konci, asi bych dal jenom dvě hvězdičky. Když to mám porovnat s Willem Smithe a jeho podobným seriálem, tak tohle je opravdu mnohem níže. Nechci to hanit, určitě je to zajímavé, ale mě to zkrátka nebavilo. ()

LachtanShows

Efron je po pandemickém období zpátky se svým nesmírně poutavým ekoseriálem a vzhledem ke krizi, která planetu v předchozích dvou letech postihla, se usídlil na všech 8 epizod v nejpozoruhodnějším kontinentu světa a já se kochal hned u prvního dílu. ()