Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů. (Netflix)

Recenzie používateľa JohnCZ k tomuto seriálu (3)

Nevyjasněné záhady (2020)

Čekal jsem paranormální jevy, dostal jsem, když nepočítám teda jednu klišé emzáckou epizodu, samé případy nevyřešených vražd. Což ale vůbec nevadí, protože je to supr koncept. Emzácká epizoda je spíš průměrná, druhá a čtvrtá jsou spíše do počtu, ale první a třetí jsou fakt zajímavé a ta finální je dokonce dost hustá a to paradoxně ne tím, že by byla kdovíjak záhadná. Všichni moc dobře ví, jak to bylo. Hustá je především prezentovaným příběhem, u kterého si člověk prostě řekne "no ty vole." A proč tady zrovna jen šest epizod? Me wants moar ffs! ()

Rangeři vyšetřují paranormální jevy (2022) (S03E05)

Přijde mi dost nešťastné míchat v jednom seriálu ucelené a v realitě pevně ukotvené krimi zápletky s random spiritual/supernatural bullshity. Je to sice celkem zajímavě zpracované, místy docela creepy, ale bez jakýchkoli důkazů se nejedná o nic jiného, než jen o směsici táborových historek. Předchozí epizody pracující s nadpřirozenem vždy předkládaly alespoň něco zdánlivě věrohodného. Tady ale v podstatě žádná exaktní unsolved mystery není, pouze hrstka pochybných navažských Akt X. ()

Duch v bytě č. 14 (2022) (S03E08)

I když můj dojem byl takový, že ta spiritual Jodi Foster lady je full of shit, a uh asi spoiler alert potvrdily to pak i internety, nemůžu popřít fakt, že mě u téhle epizody regulérně mrazilo a to se mi u hororových fikcí stává málokdy. Je to zmáknuto fakt dobře, ale ta hlavní síla tkví především v samotném vskutku mimořádně ohavném případu. Více jak 7 let ffs! ()