Až na Měsíc

• USA Over the Moon (viac)

Animovaný muzikál o dívce, která si postaví kosmickou loď a vydá se hledat mytickou měsíční bohyni. Režie se ujal legendární animátor Glen Keane. (Netflix)

Rayen1

Neuvěřitelná slátanina... animace chvilkama celkem ok, snad ale jen na Zemi (za to jedna hvězda), od momentu, kdy nastoupila neonová odvrácená strana měsíce se spoustou blikajících čínskejch napodobenin mimoňů/bonbonů/slepic to kleslo na úplný dno. Člověk by snad chvilku i uvažoval nad lepším hodnocením, ale pak se tam objevil svítící psokrtek, ještě otravnější postava než malej step-bro. Písničky tomu taky nepřidaj, všeobecně nesnáším muzikály jako žánr (i kdybych je snášel, tak tohle bylo fakt utrpení poslouchat)... absolutní tragédie, možná bych byl nadšenej, kdyby mi bylo kolem dvou tří let, ale nominace na Cenu Akademie? Možná proto, že byl rok 2020 trochu suchej na animáče... asi? ()

Detak

Taková ta smutná muzikálová pohádka, ale v tomhle případě neskutečně barevná. Neurazí, ale smích moc nečekejte, spíš kýbl slziček :-D Ten barevný svět by se mi líbil i v něčem veselém. ()

spoock

Na muj vkus az prepalene a spis bych uvital pribeh vice pri zemi. Cinska propaganda je na muj vkus cringe. Ano, v nekterych americkych filmech je to taky, ale do pohadky pro deti se to nehodi. ()

Karbos

Tak tenhle psychedelickej nářezovej trip na hřbetě čínské LSD duhy má rozhodně co říct a oplývá dokonce hned několika životními moudry, tak za 1. Barev není nikdy dost 2. Když hodně chceš, nakonec hlavou zeď prorazíš 3. Ne, na hřbetu létající žáby opravdu není dobrá akustika 4. Chceš-li získat zpět svou lásku, bez králičích uší se to neobejde 5. Bez Amazonu si raketu nepostavíš....navíc se nezvratně potvrdilo, že Číňani už dávno vědí, co je na odvrácené straně měsíce a na závěr, se opět potvrdilo staré čínské přísloví, nikdy nevěř motorkářům, ani když to jsou svítící slepice !! Každopádně já i moje žena jsme teď zas o něco moudřejší, a vzhledem k nespornému edukativnímu přínosu, který má žena nadšeně kvitovala a i kvůli šokujícímu zjištění že hned po skončení tohohle tripu nám vše v našem obýváku přišlo černobílé (včetně vysypaných lentilek na koberci) nelze hodnotit hůř než za *** ()

Ace.A.T.L.

Čínská část se tad rozhoně nezapře a je to super. Miluju pohádky s čínskou myšlenkou a duchem. Ale tam, kde to na čínským zázemí získává, tam to na tom ostatním ztrácí. Smysluplnost tady neni žádná a nepomůžou tomu ani písničky, který sice filmu sluší, ale nezapamatoval jsem si melodii ani jedný z nich. Překrášlení barvama je taky až moc. Neni to úplnej propadák, ale na víc jak na průměrný 3* to rozhodně nemá. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

bonovox

Na začiatku to malo nábeh na najvyššie hodnotenie, ale keď sa dej presunul na mesiac išla kvalita prudko dole, hlavne animácia, hudba a príbeh boli zrazu akoby z iného filmu. Našťastie záver sa vrátil do lepších sfér. Takže celkovo za 60% ()

HMTD

Nabyl jsem dojmu, že čínský vesmírný program vychází z této legendy, vozítko nefritový králík, rakety jeřáb a myse na odvrácené straně. Jinak pěkná pohádka, moc dobrá animace a musím pochválit český dabing, přesněji překlad a zpěv písní, myslím že se povedl. ()

Veruska.Kuru

Pro předškolní děti , prvňáčky a druhacky asi fajn, když jsou nemocný a v TV nic nedávají. Dcerka to našla na netflixu náhodou a zapla to. Musím říct, že nic divnejsiho jsem neviděla.. Ale ji se to líbilo no. Prostě animak nic moc, jen animace byli fajn musím říct to jo. Jinak panebože co to bylo ()

Wolfis

Netlfix ma minule prekvapil svojim animovaným počinom Klaus. Vzhľadom na to, že animované filmy obľubujem a beriem ich viac ako len nejaké filmy pre deti, nemám problém si pozrieť akýkoľvek animák. A tak som sa dostal aj k tomuto. Na prvý pohľad animačne a vizuálne veľmi lákavý. Začiatok bol zaujímavý a držal si tempo - hneď sme sa tu zoznámili s jednou milou trojčlennou rodinkou, jej hodnotami a zvykmi. Divák si ich naozaj za tento krátky čas zamiloval, no v tom prišiel rýchly spád udalostí, ktoré naznačovali nasledovný vývoj deja po pomerne silnom a emočnom začiatku. Aj napriek ostrieľanej dejovej schéme bol začiatok animáku zaujímavý a dokázal slušne zaujať. Stred deja však už trošku menej šliapal, občas som sa v samotnom deji strácal a nevedel som, na čo sa vlastne zrovna pozerám. Musím uznať, že aj napriek krásnej myšlienke hodnoty blízkych ľudí a dôležitosti ich lásky, mi prišla väčšina deju viac mierená na mladšie divácke publikum. Záver skôr nasledoval začiatok než prostrednú časť filmu. Animačná a vizuálna stránka je naozaj na úrovni, niekedy je tých farieb síce až príliš, no celkový dojem z technického spracovania je príjemný a vidno, že Netflix sa snaží držať zlatý štandard s ostatnými konkurenčnými a skúsenejšími animačnými štúdiami. Obsahová stránka v tomto prípade nebola úplne najlepšia, ale ako priemerný rodinný animák určený skôr pre deti je fajn. /mesačných 60%/ ()

Pavlis.xxx

Pohádka ždímající emoce. Písně v pohodě, bylo jich dost, ale nijak neotravovaly. Animace krásná (až na ty vesmírný svítící hujery to se mi tam vůbec nehodilo a říkal jsem si proč neudělali zajímavější vesmírný svět), humor dostačující (žába byla nejvíc), příběh sice plný klišé, ale jinak celkově snesitelný animák. Hodně mi to připomnělo Sněžného kluka. Není to žádná pecka, ale v momentální situaci snesitelné zpestření. 70% ()

dudonko odpad!

Zakázať! Totok je lexikon gýču, kukám to len koly mojim deťom a teraz mám obavy ze "momentálne " zaostaju...už teraz je s nimi roboty a ten vizuálny chaos, dejovy bordel...Jesus a tom som ešte len v polke filmu !!! ()

vla_mira odpad!

Jako by se tvůrci zfetovali nějakou halucinogenní žábou. Bohužel to nemá žádný děj, žádný příběh, není to ani veselé, ani smutné, ani dojemné, ani vtipné, nic se nedozvíte, nic si neodnesete, jen vás to naprosto nesnesitelně zmasakruje přiblblými songy, které tu nudu jen natahují. I děti, které snesou leccos, když je ve filmu alespoň jeden roztomilý plyšáček, tentokrát propadaly záchvatům hysterického smíchu. ()