Dotkni se mých ran

• Južná Kórea Saikojiman Gwaenchana (viac)

Ona píše knížky pro děti a má poruchu osobnosti. On se stará o pacienty v psychiatrické léčebně. Potkají se a dostanou tak příležitost zahojit si poraněné duše. (Netflix)

Recenzie používateľa Terezinka198 k tomuto seriálu (16)

Spící čarodějnice (2020) (E03)

"Yes. I am horny. I admit that." Jak jsme bez téhle informace mohli doposud žít!!! ()

Zombie kluk (2020) (E04)

Asi první pohádka, která se mi i líbila. :) ()

Čiperný pes (2020) (E07)

Jeee, jdeme si hrát s nůžkami. :D ()

Kráska a zvíře (2020) (E08)

Já chci taky sluchátka s dinosaury! :D ()

Král s oslíma ušima (2020) (E09)

Ten konec byl sakra vyhrocený, ale povedl se i tak na jedničku. Vidět Gang-taea, jak brečí a prosí - to bych nečekala. ()

O dívce, která lhala (2020) (E10)

Příjemně povedený díl. Nakonec se oba bratři samozřejmě usmířili a ten brachiosaurus byl taky hezký. :D ()

Romeo a Julie (2020) (E12)

Konečně jsme se dozvěděli víc o motýlech. A upřímně si musím pořád připomínat, jak Jeong-se Oh docela solidně hraje staršího bratra. ()

Otec dvou sester (2020) (E13)

Pád od matky Moon-young mě upřímně pobavil. ()

Ruka a Mořský ďas (2020) (E14)

Ach, ty zvrácené mysle šílenců a umělců. :) Dozvíme se třeba příběh i z druhé strany? ()

Příběh dvou bratrů (2020) (E15)

Máme tu převrácené deja vu na to, kterak jeden z nich řve, že toho druhého miluje, ale ten druhý to má těžce na háku. ()

Hledám svou tvář (2020) (E16)

Závěr příjemně povedený. Bloopers byly jen třešničkou na dortu. ()

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD