Chip je servisný technik káblovej televízie, muž, ktorého si človek nesmie nikdy pripustiť k telu, lebo sa ho už nikdy nezbaví. A presne to sa stane mladému architektovi Stevenovi, ktorý potrebuje zaviesť káblovú televíziu. Chip mu ponúkne, že zariadi sledovanie televízie bez mesačných poplatkov. Steven súhlasí, no to nemal robiť.
Chip sa mu mieša ustavične do života, všetko prevráti naruby. A to len preto, že chce zúfalo získať dobrého kamaráta. Keď mu nesmelý Robin konečne dá najavo, že nie jeho priateľom, Chip pripraví strašný plán pomsty. (TV Dajto)

Jango_Fett

Uchylárna největšího kalibru. Člověk neví jestli má kabeláka litovat nebo ho nenávidět. Jistě byli tam vtipné scény, někdy jsem se i zasmál, ale že bych to vysloveně žral? No nevím, jsem z tohodle filmu celkem rozpačitej. ()

peto12

Podarená komédia s jedinečným Jimom C. Celkom fajn som sa zabával. Jim Carrey opraví všetko, keď sa pokazí nejaký satelit. I ten trik s baskettbalom bol zaujímavý. ()

Langy10

Hodně dobrá a vtipná komedie.. Cable Guy jako Jim Carrey chce se stát Stevenův kamárád, když ale zjistí Steven (Matthew Broderick), že je to už moc přehnaný, tak se ho spíš bude chtít zbavit, ale Chip (Jim Carrey) si to nenechává líbit :D:... fakt u teto komedie se fakt nasmějete... S Jimem je vždycky sranda :D ()

Trainspotter

Simpsonovi: Bart: "A tady je ten hroznej scénář filmu Cable Guy." Homer: "Ukaž! (rozčileně) Málem zničil Carreyeho kariéru!" (vytrhává stránky). ()

dubinak

Jednoznačně a nejsmutněji asi nejhorší role Jima, kterou jsem pokládala za rest a věděla, že to nebude nic moc, ale jako jeho velká fanynka jsem se i tak chtěla přesvědčit sama. Už jen celý ten námět byl vlastně nadmíru debilní a strašně špatný a ještě ke všemu úplně zoufale, nevkusně a naprosto zbytečně zhmotněn. Těžko říct, jestli z toho honoráře mohl mít Jim vůbec radost, ale tento film neměl spatřit světlo světa. Z úcty k Jimovi a jeho řemeslu dám ale dvě, protože si ani nechci připustit, že to bylo až tak špatné. ()

BoXBe

Z Carreyho jsem měl normálně strach a příliš často pocit, že bych ho nejraději zabil. Ta jeho postava je tak debilní, že se to nedá vystát. ()

dr.fish

Námět dobrý, i jako thriller by to bylo fajn. Jenže je to jen nekontrolované one-man-show Jima Careyho. Chtělo to zapracovat trochu na scénáři a uřídit Jimův apetit. Pak by to bylo ono. Tenhle film je čekáním na cosi co nepřijde. 55% ()

otík

Průměrná komedie s herci, kteří se později prosadili a stali se hvězdami. Tady je však hvězda Carrey a film s ním stojí i padá. ()

PeterNet

Celkem kravina. Týpek který má v hlavě jen filmy a seriály se snaží najít si kamaráda. A běda když ho někdo nechce. || Jim Carrey byl opravdu hrozný. Hůře jsem jej hrát neviděl, občas to bylo opravdu k nevydržení... ()

lennyd

Steven (Matthew Broderick) je obyčejnej mladej kluk. Sice se právě rozešel ze svou holkou, ale jinak je v pohodě. Ve svém novém bytě si nechá zavést kabelovku od "Kabeláka" Jima Carreye.. A netuší, že tím si udělal nového "přítele". Cable Guy udělá pro svého přítele cokoliv... Originální filmeček z produkce Bena Stillera (taky se zde míhává v velice vedlejší roli odsouzeného dvojčete - objevuje se sem tam ve zprávách), ale hlavní role zde náleží Jimu Carreyovi. Ten se (jak je již více než obvyklé) pitvoří (někdy až příliš), ale jinak vcelku dost baví a nakonec. .. se taky snaži poučit.. Takže, vypněte televize ... ()

LadyDevil

Ulítlá bláznovinka s pár scénkami, kde se člověk pobaví..ale je to zároveň obalený i hromadou humoru, kterej mi moc nesedí..takže se taky projednou shoduju s hodnocením ostatních:-D ()