Chip je servisný technik káblovej televízie, muž, ktorého si človek nesmie nikdy pripustiť k telu, lebo sa ho už nikdy nezbaví. A presne to sa stane mladému architektovi Stevenovi, ktorý potrebuje zaviesť káblovú televíziu. Chip mu ponúkne, že zariadi sledovanie televízie bez mesačných poplatkov. Steven súhlasí, no to nemal robiť.
Chip sa mu mieša ustavične do života, všetko prevráti naruby. A to len preto, že chce zúfalo získať dobrého kamaráta. Keď mu nesmelý Robin konečne dá najavo, že nie jeho priateľom, Chip pripraví strašný plán pomsty. (TV Dajto)

andydufrsn

Tenhle film, mě rozhodně nezklamal, neboť jsem od něj díky herci v hlavní roli vůbec nic nečekal! Týpek dělající debilní ksichty převrací lidem životy, aby je učinil lepšími…. Jediná dobrá scéna, je ta, ve které maník při výpadku televize objeví knížku a začte se do ní! Pro mě jakožto milovníka četby důvod dát alespoň jednu hvězdičku ()

Melodrama

Zajímavý snímek s Jimem Carrey. Viděla jsem ho až v roce 2018, dlouho po premiéře, ale stále aktuální. Před 20 lety byla kabelovka - teď je Facebook a Instagram. ()

wwwFINKcz

Podle mého názoru strašlivě nedoceněný film. Já sám ho poprvé zavrhl. Říkal jsem si, co to sakra je?! A to je právě ono. Je to jako dobrou muzikou, čím víc jí posloucháte, tím ji máte radši. A úplně stejně je to s tímto filmem. Je skvělej. Je to celý divný, kyselý, temný, blbý a geniální a vtipný a laskavý zároveň. ()

DiableBlanc

Na film jsem se těšil - mám rád Jima Carreyho ...čekal jsem nějakou třeba i hloupou komedii, ale no ...nějak mi nepřijde vtipné ...zvlášť v dnešní době ...být stalkován psychopatem, co si myslí, že je tvůj přítel a dělá pro tebe jen to dobré ...jenže nedělá ... Jedna hvězda je víceméně jen za herecký výkon, ty psychopatické výrazy byly dokonalé ...ale příběhově šlo spíše o horor ()

Fibonacci

ríbezľovo-mätový džem kery blady mery meťju pery či kely ozborn znova exceluje. aj ked film sam o sebe nie je nijak premakaný, ale on ho ťahá svojimi zábavnými kúskami a žvástami a funguje to. jasné. s pointou blúdili ako geodet na če hačku, ale na konci kruh aktivít je úspešne uzavrety a ostáva už len spánok spravodlivých na lehátku s ručkou pri ustoch. ()