pornogrind

Těžko něco psát abych nespoileroval ale budu se snažit. Jde o takovou tu klasiku kdy je páreček pozvanej na večeři a něco se posere. Ze začátku to mělo určitě něco do sebe. Divnej barák. Ještě divnější hostitelé a taková ta dusná atmosféra kdy pořád něco visí ve vzduchu. Jenže pak se to až moc rozkecá a začíná to spíš nudit. Menší zvrat přijde až při podávání hlavního chodu(né že bych to nečekal). Nějaké větší akce se divák dočká až v posledních 20minutovce. Co se z toho ale nakonec vyklubalo tak s tím rozhodně spokojenej nejsem. Mě osobně ani nesedla vykulená hlavní hrdinka. Když to shrnu. Určitě se najdou diváci kterým film sedne a ocení ho. Na můj vkus je to ale zbytečně dlouhej a ukecanej film s pro mě neatraktivním vyústěním(pointou). ()

B3n odpad!

Zaujímavé, koľko sa v posledných rokoch vyrojilo filmov (už sú ich naozaj desiatky), kde pseudoelity požierajú ľudské mäso. Ako keby nás na niečo chystali. ()

oveckaoa

Ženská jde s chlapem na večeři k nějakým chlápkům a ženským co píšou divadelní hry. Zhruba tak hodinu melou o hovnech (popisují o čem jsou opery nuda, ale někdo to může považovat za zajímavé já teda ne) a pak se něco stane a žije z nich jen jeden. Pak zjistíme, že to jsou kanibalové a chtějí je sežrat u jednoho se jim to podaří (není těžké odhadnout u koho už obal to vyspoileroval) a druhou si chystají na později na nějaký rituál (nevím jaký nevysvětlí se to) ona uteče a zabije je. Akce je zhruba tak 30 minut a , že by za něco stála se napsat nedá Krvavá Nevěsta co tu někdo zmiňuje předvedla více a ani konec tomu nepomůže jelikož pokud té ženské šlo o to co udělala nedává smysl, že s nima  byla tak dlouho. 40 procent ()

darkrobyk

Pán rozlehlého domu pozve na večeři Jeffa s manželkou Haley. Zatímco Jeff je pozvánkou nadšený a těší se na smetánku, jejíž kontakty by coby dramatik mohl využít, tak jeho žena by raději seděla doma. Hned po vstupu do honosného sídla zavládne podivné napětí mísené s tísní, které vydatně pomáhá udržovat velmi dobře zvolená hudba. A ačkoliv manželům nedochází, kam se to dostali, divákovi vše poměrně brzy dojde. Možný spoiler - Haley je blbá, vykulená a ufňukaná kráva, které přejete, aby co nejrychleji byla semleta do salámů, jenže pak přijde zlom a divák dostane jakousi obdobu Krvavé nevěsty. Připouštím, že někdo by to uvítal možná od začátku, mně ale konverzace postav vůbec nevadila, páč se občas probíraly věci, co měly hlavu a patu. Byl jsem rozhodnut dát tři hvězdy, k vyššímu hodnocení mě ale přinutily dva momenty - střeva ven a - možný spoiler - Lilith, pro niž mám slabost. A to ona satanská mše vypadal jen jako snobské divadélko! Snad jen gore mohlo být výživnější, byť krví se nešetří... ()

• Film se natáčel v Hattiesburgu ve státě Mississippi. (Duoscop)