Mladej a talentovanej speváčke Shanne (Deirdre Imershein) je po vystúpení doručená do šatne papierová škatuľa. Po tom, ako s hrôzou zistí, že namiesto kvetov do nej niekto uložil odrezaný ľudský prst, nechá sa prehovoriť svojou priateľkou, aby navštívila muža menom Jack Dillon (Don 'The Dragon' Wilson). Bývalý policajt jej prisľúbi ochranu. S odhodlaním sa pustí do pátrania po psychopatickom vrahovi a nenájde pokoj, kým ho nedostane za mreže. (TV Markíza)

Lateef

Matthias Hues se svým vzezřením spíše než člověku podobá Godzille s blonďatou parukou. Ta šíře v ramenou je ohromná. Kvůli Huesovi jsem také na tenhle film koukal. Formu má ještě lepší než v TC 2000, ale v soubojích mě nijak neoslovil. Ony vůbec všechny fighty působí dost divně - neakčně. Titulky sice uvádí, že do filmu si přišlo zakopat snad deset skutečných světových mistrů v bojových uměních, ale pravda je taková, že všem bojům chybí dynamika, rychlost, spád a hlavně uvěřitelnost. Jsou až moc nahrané. The Dragon taky nic moc nepředvedl. Jako celek dost nudné, nezajímavé a znovu bych si to určitě nepustil. ()

Wacoslav1

souhlasim ze Hues se vic hodi na bouchace nez na psychotickyho zabijaka ale nekdo to musi spasit kdyz ten Don Dragon by to akorat pohrbil typicky ulitly zetko ktery je asi ale prekvapive nejlepsim kouskem Ricka Jacobsena ()

SeBig

Na tomhle filmu mi přišel sympatičtější víc záporák (Hues) než hlavní hrdina.. Nechápu co má Dragon s tim, že v každým filmu, kde má hlavní roli musí sundat triko.. Hues byl parádní šílený záporák, příběh nic moc a akce celkem málo. Horší tři hvězdy. ()

AD P

Bolo na čase oprášiť zo svojej zbierky dáke staré ( a väčšinou ešte nehodnotené ) tituly na VHS. Tentokrát som vybral 4 kde jednoznačne dominuje obor Matthias Hues . Konkrétne : Blackbelt, Death Match, Železné päste a Digital Man. Blackbelt je typický video titul z 90' rokov, so všetkými " klišé " tej doby... Matthias je riadny psychoš a za jeho stvárnenie by som kľudne dal aj 4*, ale ako celok za 3* ()

TO

Populární zpěvačka se bojí o svou bezpečnost a tak si na ochranu najme bývalého policistu (Drak Wilson). Trochu podobné filmu Osobní strážce. Perverzní maniak (Hues) co zpěvačku pronásleduje je zužován traumatem z dětství spojeným s jednou písní. Celý film je proložen mnoha souboji ve kterých se blýskne řada skutečných šampiónů kickboxu a karate. Klasické spotřební videobéčko ()

POciSEM

Teda přiznám se že kdyby ten film byl jenom o Huesovi tak mu napálim 5 hvězd jen to fikne.Bohužel tady jenom dělá podržtašku tomu trapnýmu dřevákovi Wilsonovi a má tak jenom pár scének kde drsně vymlátí duši ze všech v okolí.Naprostou většinu filmu tak sledujeme jenom nějakýho nesympatickýho pitomce jak se přimotá někam kde je bezpráví,nechá si roztrhat triko a pak každýho dost odflákle zbije (škoda že i souboj s Huesem je jenom o kulení vočí a zpomalených kopancích do lebky).Wilson byl sice borec v ringu ale ve filmech je vždycky ten kdo mi vadí nejvíc. ()

Zombi

Dona Wilsona jsem nikdy jako akční hvězdu moc neuznával a tenhle film je ještě navíc dost hroznej, co si pamatuju, a zbytečně krvavej. Jinak Huese mám rád v úloze klasickýho akčního záporáka, ne jako vraždícího maniaka. ()

MickeyStuma

Nejedná se o nic jiného, než o další prosťounký nízkorozpočtový videosnímek striktně jedoucí na popularitě filmů s bojovým uměním. A právě o bojové umění v těchto případech vždy šlo především, takže příběh jako takový byl vždy sám o sobě druhořadý. Námět tohoto dějství byl jistojistě inspirován velkorozpočtovým snímkem uvedeného v kinech ve stejném roce ´Osobní strážce´ (1992), neboť tu jde taktéž o ochranu zpěvačky. Toho se zhostil Don ´The Dragon´ Wilson a to tak, jak mu to umožnil scénář. A to je na celé zajímavosti asi tak všechno. Zpěvačka má nepřátele dva, kteří se charakterově od jiných záporáků z podobných snímků ničím nevymykají. Jeden je nelítostný mafiánský boss chtíc za cenu života jen zisk z úspěšné kariéry zpěvačky a druhý je jen obyčejný psychopatický sériový vrah. Toho si zahrál ve své době jeden z nejznámějších představitelů záporných rolí Matthias Hues. Že se o jeho postavě v podstatě nic nedozvíme je zcela jedno. Prostě tu je, vraždí mladé dámy doslova na potkání kvůli své matce, či co, a to stačí. Jen vyznívá zbytečným dojmem, neboť tolik prostoru tu zase nemá. Ve své podstatě slouží jen jako předvídatelné lákadlo na konečný souboj. Snímek jako takový je tedy tradičně značně kýčovitý a předvídatelně rapidně nelogický, ale komu by to z řad filmových fanoušků takovýchto filmů vadilo. Jak už bylo výše napsáno, tady jde jen o rvačky a nic jiného. A právě z tohohle hlediska je určitě na co se dívat. Choreografie je solidní, scén zápasů je více než dost, takže v tomto nic proti ničemu. ()

horor2

Don 'The Dragon' Wilson společně s Matthiasem Huesem ve VHS kulťáku, který má parádní bitky a hlavně se s ničím nesere. ()

johnsnow

Náš drakoš verzus nemecký psychoš. Vcelku taká volovinka s občas parádnou následnosťou scén (rozumej úplne od piči). Len je pravda, že súboje sú také meh a okrem posledného kde sa už aj začne trošku viac zabíjať a strieka krv. Ale najlepšia postava je mafiózo ktorého sa každý bojí a pritom je to taký nič týpek. Hej a ešte poteší aj to jak sa krátko po sexe k hrdinovi postaví jeho láska, no to som mysle, že sa doštím s tej stupidity. 3* však dávam, ale je to hodnotené na inej stupnici. ()