Šimon Kraus by rád přiložil ruku k dílu, ale o šábesu nesmí nic dělat. Kolik lidí je potřeba k utěsnění jedné studny? David Srovnal (M. Myšička) má jako nový náčelník osady plné ruce práce, ale s pomocí internetu všechno zvládá překvapivě dobře. Rubal (R. Holub) si instaluje zabezpečovací systém tak sofistikovaný, že se do jeho chaty nedostane nikdo – ani on sám. (Česká televize)

fafejt001

Leze mi  tam   silněěě  na  nervy  Holub . Snaží  se  , ale  jeho  postava  je  zoufalá . Pavla  je  fajn  a  Plodková  také . I  ten  Polášek . Tento díl byl o studně . Jednoduché , slabé  až  naivní . Lepší  už  to  , asi ,  nebude . ()

Pepi74

Jedna hvězda za to, že v tomto díle nebyl američan Hanák, kterého mám jinak moc rád ale sem se s tím svým americkým hantecem vůbec nehodí. Další dvě za studnu a rozmačkané palce. To je ale bohužel tak všechno... ()

grangerova

Oproti prvnímu dílu nastalo rozhodně zlepšení, které přikládám příjezdu rodiny Krausových, vždycky excelentní Janě Plodkové a jejím zásobám vína. Jen Holub a Nesvačilová jsou pořád mimořádně přehnaní a otravní, bohužel. ()

Hombre8

Stále hloupoučké, ale jistá pohoda, vmanipulovávaná neustále divákovi do hlav, krzevá meldování, tam přece jenom jakás - takás je. Hlavně díky tomu, že se většina žen chová k mužům hodně netradičně. Mile. Teda až na zde v komentářích, nevím úplně proč, protěžovanou Neolovrantovou. ()

dew

Mírné zlepšení, dvě hvězdičky za oživení způsobené příjezdem Plodkové a Poláška, Chýlková  nevadí, ale zbytek stále o ničem....deptají mě hlavně trapné dialogy Beretové s Myšičkou. ()

lineker

V závěru jsme již s Radkem Holubem ve studní dostali alespoň trochu ochutnat Kolečkova humoru. Takže šanci tomu ještě rozhodně dám. ()

kwii

Jedenkrát jsem se zasmála, ale už nevím čemu. Předvídatelné. Slabé jak čaj uvařený z pytlíku vymáčeném v 10 litrovém  kýblu vody. Dvě hvězdy za Beretovou, která působí nejpřirozeněji. ()

elma odpad!

Jestli p. Kolečko takto vidí Českou republiku, tak je mi ho líto. Tohle je odpad, takovou trapárnu sepsat mu muselo dát práci. ()