Mise začíná a Emma musí jako velitelka obstát při řešení nehody na palubě, sporů mezi členy posádky i mimořádné rodinné události na Zemi. (Netflix)

Trevor

VAROVANIE: MOJE KOMENTÁRE SÚ PRE VäČŠINU UŽÍVATEĽOV URÁŽLIVÉ!!! Môžu spôsobovať nevoľnosť, úzkostné stavy a zvyšovať ľuďom krvný tlak!!! MLADÁ SEBAVEDOMÁ ŽENA stojí na čele misie na Mars, pred odchodom sa pozrie na zápas svojej MLADEJ SEBAVEDOMEJ dcéry ŽENY, skvelej futbalistky. Vesmírnu posádku tvoria členovia viacerých krajín, ale po nehode krátko po štarte nesúhlasia s reakciou MLADEJ SEBAVEDOMEJ USA ŽENY iba RUSSKÝ BIELY MUŽ a pochopiteľne ČERVENÝ MOR Z ČÍNY. (Mimochodom ich vzájomná šachová partia končí víťazstvom ŽENY) Manžel veliteľky dostane mozgovú príhodu a tak MLADÁ SEBAVEDOMÁ USA ŽENA satelitným telefónom zobudí uprostred noci špičkového chirurga. (Teda telefónom, ten vyzváňa pomerne dlho a tak možno natiahla svoj klitoris z čerpacej stanice na Mesiaci až do jeho domu a pobrnkala mu ním po nose). ČÍNA a RUSSKO protestujú proti rozhodnutiu MLADEJ SEBAVEDOMEJ USA ŽENY, ale v čele NASA stojí STARŠIA SEBAVEDOMÁ USA ŽENA a tá sa rozhodne udržať MLADÚ SEBAVEDOMÚ USA ŽENU ako veliteľku misie za každú cenu...Vo výpočte bullshitu prvej epizódy by sa dalo pokračovať ďalej, ale toto bije do očí viac ako svetlo pouličnej lampy 13 ročnej ožratej fene na chodníku. Politicky korektné sračky tak úplne zničili akýkoľvek pokus o dobrú atmosféru seriálu, ktorý podobne ako nedávno Space Force obhajuje americký vesmírny program, ktorý tak vytrvalo kritizuje prezident Trumpolína a za ktorého vlády sa NASA dostáva podstatne menej peňazí a tak treba detičky obliekať do tričiek s nápismi NASA aby sa do programu dostalo čo najviac peňiažkov, aby práve za RUSSKOM a ČERVENÝM MOROM Z ČÍNY súdruhovia zo Štátov nacistických nezaostávali tak výrazne, ako je tomu v súčasnosti. Priemerné výkony hercov, takmer na hodinu natiahnutý pilot v ktorom sa neudeje nič podstatné iba sa vytvorí konflikt medzi USA a RUSSKOM a ČÍNOU. A divák ostáva opäť v ofsajde...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

Mrkvič

Polovinu dílu strašná nuda. Chvílemi jsem to neviděl ani na pokus o sledování druhého dílu. nakonec ale ty emotivní scény stály za to. Na druhou stranu, kdo očekává scifi, bude hodně zklamán. "Emma Green musí opustit svého manžela a dospívající dceru, aby mohla velet mezinárodní posádce při zrádné misi na Mars." tento popis seriálu je opravdu hodně výstižný a sám uvidím, kdy mě přestane zápletka bavit. Jiné zajímavé zápletky si zatím podle prvního dílu ani moc nedovedu představit. ()

yvona

Dost strašný díky Hilary Swank., jejíž tlama kazí celý seriál. Sexy scénu, kde působí, že partnera každou chvíli pozře, doporučuji přeskočit. A je to  celé takové ubrečené. ()