Šest v tom

• Veľká Británia Cold Feet
Veľká Británia, (1997–2020), 48 h 19 min (Minutáž: 44–76 min)

Tvorcovia:

Mike Bullen

James Nesbitt, John Thomson, Robert Bathurst, Hermione Norris, Fay Ripley, Helen Baxendale, Jacey Salles, Ceallach Spellman, Daisy Edgar-Jones, Jack Harper (viac)

Lehce komediální, romantický, ale místy také vážný britský seriál navazující na svůj pilotní film Cold Feet zobrazuje hořkosladký život tří párů v Manchesteru přesně takový jaký je, se vším všudy, s láskou, nadšením, smíchem ale i nevěrou, zklamáním a pláčem. Proložený typicky britským humorem představuje divákovi svět obyčejných lidí neobyčejným a poutavým způsobem... (H34D)

Recenzie používateľa Tosim k tomuto seriálu (2)

Šest v tom (1997)

Po posledním díle poslední řady tohoto poněkud kvapně ukončeného seriálu mi to nedá, abych neaktualizoval svůj komentář: seriál začal jako ryze komediální, aby se pak v dalších řadách začal otáčet do další, vážnější polohy (a mnoho lidí to nerozdýchalo, asi tak trošku podobně, jako u Ally McBealové.) Ovšem všechno by se mělo vyvinout - tolik dílů poplatných pouze komediální poloze by pak vydalo maximálně na nějaký sitcom. Jinak souhasím se zdejšími uživateli, s Geminim (Helen), s wuxiou (hudba), i s Tylerem (ŽIVOT.) Zvrat v předposledním dílu mi přišel malinko samoúčelný, ale ani ten nemohl snížit mé hodnocení a Cold Feet zůstávají i nadále v mém TOP10 nej seriálů. Amen! ()

Série 6 (2016) (S06)

Před několika dny jsem se šokem zjistil, že v roce 2016 se seriál vrátil a aktuálně se vysílala třetí nová řada. Viděl jsem zatím jen řadu šestou, ale s odpovědností píšu, že pokračování po třinácti letech se podařilo – seriál je vtipný, dramatický i dojemný. Je to s podivem, ale kromě toho, že hrdinové zestárli a bohužel chybí Helen Baxendale, se téměř nic nezměnilo. Sláva!! ()