Anděl smrti

• Poľsko Szadź
Poľsko, (2020–2022), 15 h 9 min (Minutáž: 40–46 min)

Predloha:

Igor Brejdygant (kniha)

Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Anna Cieślak, Bartosz Gelner, Mirosław Zbrojewicz, Cezary Łukaszewicz, Emma Giegżno, Zofia Domalik, Michał Kaleta (viac)

V tomto příběhu není totožnost vraha záhadou. Je však obtížné odhalit motivy jeho jednání. Jaké je spojení mezi pachatelem a policistkou? (HBO Max)

Recenzie používateľa hanca.uh k tomuto seriálu (2)

Anděl smrti (2020)

Přidávám na konci aktuální hodnocení! Takže 1. hodnocení (prosinec 2023) : po shlédnutí zatím 1. sérii a už je mi jasné, proč může být radostně realizováno pokračování seriálu  (kurňa ten Maciej se ale vylíže ze všeho - takový slizký uhrančivý záporák a takové má kluk štěstí:-). Všechny díly této série mě hodně bavily a nemohla jsem se od obrazovky odtrhnout, no a kdyby nebylo posledního dílu, dala bych tomu krásných 100%. Bohužel mně až ten úplný konec připadal maličko......no pohádkově strojený a jakoby polská čtveřice režisérů nedokázala vymyslet, jak to zaonačit, aby se mohli vrhnout do dalšího natáčení ve stylu bájného Fénixe, co vstal z popela, i když chápu, že jestli se chtěli držet knižní předlohy....? Nicméně role všech hlavních postav byly zahrány hodně sympaticky a uvěřitelně (Péťa i Anežka:-).  1. série 80%. 2. hodnocení (březen 2024): tož takový sešup dolů jsem asi nečekala, v logičnosti a konceptu pokračování jsem se stěží dodívala, přišly mi naprosto blboučké ty holky, které se třeba ani nedivily tomu, když se jim úchyl zjevil nepozván u nich doma, ještě ho jakoby obdivovaly, policistka se taky chovala hodně neuvěřitelně hloupě a vůbec všechny postavy mě tam už nějak tak sraly:-))). 3. sérii samozřejmě nechám plavat, co na tomto prostém ději chce režie ještě natahovat, nechápu:-)).  2. série za mě odpad. ()

Série 2 (2021) (S02) odpad!

Přidávám na konci aktuální hodnocení! Takže 1. hodnocení (prosinec 2023) : po shlédnutí zatím 1. série s koncem, kde je mi jasné, proč může být radostně realizováno pokračování seriálu  (kurňa ten Maciej se ale vylíže ze všeho - takový slizký uhrančivý záporák a takové má kluk štěstí:-)). Všechny díly této série mě hodně bavily a nemohla jsem se od obrazovky odtrhnout, no a kdyby nebylo posledního dílu, dala bych tomu krásných 100%. Bohužel mně až ten úplný konec připadal maličko......no pohádkově strojený a jakoby polská čtveřice režisérů nedokázala vymyslet, jak to zaonačit, aby se mohli vrhnout do dalšího natáčení ve stylu bájného Fénixe, co vstal z popela, i když chápu, že jestli se chtěli držet knižní předlohy....? Nicméně role všech hlavních postav byly zahrány hodně sympaticky a uvěřitelně (Péťa i Anežka:-).  1. série 80%. 2. hodnocení (březen 2024): tož takový sešup dolů jsem asi nečekala, v logičnosti a konceptu pokračování jsem se stěží dodívala, přišly mi naprosto blboučké ty holky, které se třeba ani nedivily tomu, když se jim úchyl zjevil nepozván u nich doma, ještě ho jakoby obdivovaly, policistka se taky chovala hodně neuvěřitelně hloupě a vůbec všechny postavy mě tam už nějak tak sraly:-))). 3. sérii samozřejmě nechám plavat, co na tomto prostém ději chce režie ještě natahovat, nechápu:-)).  2. série za mě odpad. ()