sKORO NA mizině

Krátkometrážny / Komédia
Česko, (2020–2021), 3 h 36 min (Minutáž: 22–35 min)

Prázdné hlediště i pokladna. S tím se nyní potýká většina divadel nejen v České republice. Jak to ale herci a tvůrci prožívají? Jak se vypořádají s tím, že nemohou dělat to, co milují a co je živí? Na to vtipným způsobem odpoví seriál sKORO NA mizině, který vznikl v rekordním čase pod taktovkou tvůrců již legendárního online seriálu Lajna. (Filmové studio Dolní Vítkovice)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (8)

Došly prachy (2020) (E01)

Internetový vzestup ostravského divadla Mír jsem v jeho nejsilnějších momentech ještě nesledoval a dostal se k němu až později, primárně prostřednictvím Tří tygrů. Teď jsem se konečně dokopal i k téhle experimentální minisérii, kterou kluci jasnojasně dokázali, že patří mezi komediální elitu současné scény a doufám, že o nich bude ještě hodně slyšet. ()

Profík (2020) (E02)

Jirku Langmajera mám rád celý svůj život, byť tady jsem se nedokázal rozhoupat, zda mi vadí nebo je skvělým přídavkem do příběhu. ()

Tresť (2020) (E03)

Klidně bych bral, aby kluci na tuhle minisérku nějakým způsobem navázali. Třebaže už by to nebylo tak autentické jako na začátku pandemie, stále bych to ale dokázal žrát ve velkém. ()

Druhá vlna (2020) (E04)

Nejosobitější YouTube projekt v celé české historii. Sice byla na produkci potřeba pomoc zvenčí, o to víc je ale třeba tenhle seriál cenit. ()

Zával (2020) (E05)

Marka Vašuta jsem nikdy nemusel a ani tady se nic nezměnilo, jinak se mi ale poselství celého rádoby zakončení tohohle úžasného výplodu nelehké koronavirové doby hrozně trefilo do noty. Smích i úzkost se skvěle doplňovaly po celou stopáž. ()

Rododendron (2021) (E06)

Návrat největšího experimentu českého YouTubu, který přerostl ve všemi milovaný seriál. Je to silně ujeté a asi se to nezavděčí každému, já mám ale Kozuba i Langmajera hrozně rád, i ta Gondíková, která se jinak prezentuje alespoň v mých očích dost prkenně, si tady střihla důstojnou roli. ()

Terapie (2021) (E07)

Zásluhou zapojení nejen Petra Rychlého a džouků nejen na jeho dominantní televizní roli nemůžu uvalit nic menšího než plný počet. Tady jsem se opravdu pobavil. ()

Noemova archa (2021) (E08)

Silně ujeté, ale i navzdory tomu milé zakončení jednoho experimentálního projektu, který si získal pozornost celé republiky ve velmi krátkém čase. Už jen proto, že díky její pomoci mohl vůbec vzniknout. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů