Komisia pre transplantáciu orgánov má len jednu hodinu na to, aby rozhodla o tom, ktorému z troch pacientov venujú nové srdce a zabezpečia mu nový život. V päťčlennej komisii sedí aj cynicky, ale špičkový chirurg Andre Boxer (Kelsey Grammer), idealistka Jordan (Julia Stiles), ktorá je nová v branži, a Gilroy (Janeane Garofalo), ktorá má na starosti celý byrokratický proces. Keď sa rozprúdi diskusia o darcovstve, do popredia sa dostanú otázky etiky a peňazí, takže komisia zápasí s ťažkým rozhodnutím: je morálka viac ako otázka financovania? O sedem rokov neskôr budú členovia výboru musieť obhajovať následky svojho osudového rozhodnutia. (Arsenal83)

Arsenal83

Film má veľmi dobrú tému, no nemá tempo. Preto ten, kto sa bude tešiť na thriller, ostane sklamaný, čo sa dosť odráža na hodnoteniach. Je to celé založené na dialógoch a mnohokrát filozofických, pretože taká je aj téma. Hodnoty a morálka alebo prachy? Vraj čo je viac... Nuž pre mňa to budú vždy tie hodnoty, ale film nám objasňuje, že nech už chceme akokoľvek, vo svete vždy zvíťazia peniaze. Hoci niekedy môže byť za to niekto aj naoko potrestaný. Lenže prachy hýbu svetom. Už od ich vynájdenia. Myšlienkovo a diskusne sa mi film ale dosť páčil. ()

oveckaoa

Ten film má dobrý námět , ale je debilně natočený dostat to do rukou někdo talentovaný je to hit takhle to zapadne do průměru. Tak, že máme jedno srdce a 3 potencionální kandidáty jeden je tlustý černoch co jen žere jedna je nesympatická ženská a třetí je syn pracháče co mlátí svou ženskou a bere drogy.  Celý film řeší, aby hlasovaly spravedlivě a na konec hlasují pro toho co má nejvíce peněz (připomíná to ten vtip chlápek má moc peněz a vybírá si mezi 3 ženskýma každé dá milion a rozhoduje se jedna kupuje věci mu, aby byl spokojený jedna se namaluje jde na operace, aby se mu líbila a třetí to investuje a vytáhne z toho dva miliony chlap se zamyslí a vybere si tu s největšíma prsama) pak to asi režisérovi bylo blbé tak tam dal vyšší cíle a nějaký trest což je sice pěkné, ale z té komise by měly odejít minimálně 3 (ta černoška hlasovala pro prachy ta Val to samé a ten doktor to samé, ale odsere to jen Val). Film nemá žádné napětí jelikož zhruba od půlky je jasné kdo ho dostane , protože ostatní postavy dostanou tak minutu (ta ženská) a 2 (ten tlustý černoch)  kdyby to bylo natočené tak, že by divák mohl posoudit kdo to získá a byl v očekávání bylo by to lepší takhle je to tah na jednu branku. 40 procent P.s. nejsem doktor, ale tipuji, že test na těhotenství by jí zjistily tak do hodiny tipuji ()

M.i.k.e odpad!

marně přemýšlím,jak někdo dospěl k tomu,že zaškatulkoval God Comittee jako thriller.O thrilleru mám totiž úplně jiné představy a tohle byl jen víc jak hodinu a půl trvající blábol,který by asi moc chtěl být nějakým způsobem naléhavý a ukázat nám to dilema,jestli je důležitější morálka a nebo peníze,ale ve skutečnosti neukazuje vůbec nic.Dokonce podezírám postavu,kterou hrál Kelsey Grammer že na konci - spolier - umřela nudou...0% ()

zodiak217

Napriek tomu, že som sa veľmi tešil na tento film vďaka Kelsey Grammerovi akoby sa na mňa nepreniesla tá správna emócia, ktorá mala a prišlo mi, že morálna dilema a pointa tohto filmu nebola zobrazená jasne ako to hlavne, ale zaobalená tak, že mi to v podstate bolo jedno a nevzil som sa do deja ani do jednotlivých postáv ati je chyba. Malo by to byt o tom aby to diváci prežívali s jednotlivými postavami a riešili tú dilemu taktiež. Cele mi to prišlo také chladné s príliš povrchnými emóciami, napriek tomu aký silný príbeh a myšlienku mal tento film. Takže spracovanie priemer, ale nápad skvelý. ()