Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě. (Netflix)

McGuffin

Pozvánku dostane omylem Ta druhá, The Wrong Missy. Kevin Barnett a Chris Pappas pošlou s hlavním hrdinou na přímořský team building bláznivé děvče, které tam hlavní hrdina a možná vůbec nikdo opravdu mít nechtěli. Jenže co se škádlívá, rádo se mívá, a ta druhá je terno. Což nakonec pochopí i hlavní hrdina, i kolegové, i ta první a nakonec to musí zkousnout i divák. Takže tak, legrace na břehu i ve vodě. https://www.macguffin.cz/ ()

horskejvlk

Ale ano vcelku to šlo, samozřejmě Sendlerovina ale bez Sendlera před kamerou tedy oddechovka po dni stráveném u bazénu ( můj případ ) plus za manželku Sendlera tady za kočku a prostředí Havaje⛱🏝 ()

Amberjack

Špatnej casting hlavních rolí (David Spade a Lauren Lapkus mě fakt místy iritovali) a tak trapně předvídatelnej závěr, že jsem vlastně ani nepočítal s tim, že k němu dojde. Ale jinak to má několik fakt vtipných scén. Možná by si to zasloužilo i o hvězdičku víc. Ještě to třeba v budoucnu přehodnotim. Akorát si nemyslim, že tohle je film, kterej bych nějak znovu vyhledával. Bude si muset najít mě. ()

stret

Tato Sandlerovka je poklad. Skvele obsadenie, skvela nekorektna zabava. Pozor, nie je to film pre prudernych ludi. (Ne, nestarnes. Ty uz jsi zestarl.) ()