Corona Zombies

Tento film pojednává o mladé ženě Barbie, která se vrací domů z nákupu a teprve po puštění zpráv v televizi pochopí, proč se všichni chovali tak „divně a hystericky“. Vypukla pandemie korony a virus začal lidi měnit v zombie. (SOLOM.)

SOLOM.

Ve své podstatě však tento film nemá žádnou vypovídající hodnotu. Band prostě jen využil situace a drtivou většinu jeho příběhu tvoří obšlehnuté scény, které navíc znehodnotil upravenými dialogy. Ty však většinou nebyli ani zajímavé ani moc vtipné. Tento pokus o zombie trash se zrovna moc nepovedl. Fandové obou zmíněných filmů, ze kterých se „čerpalo“ možná budou rádi alespoň za scény se zombie, ale i v tomto případě bych raději zvolil to, že si tyto filmy pustíte samostatně a budete z toho mít snad i větší požitek.   V reálu se totiž musíte spokojit pouze s blbou blondýnou, která rozumu příliš nepobrala a jediným čím dokáže zaujmout alespoň pánské publikum je její dekolt. Vždyť i do sprchy se chodí sprchovat v podprsence a tílku. Navíc ty její telefonní rozhovory s kamarádkou taky stály za to. Dále si nešlo nevšimnout té mediální masáže ve zprávách, ale tak to fungovalo i tady a „Svědci Covidovi“ rádi slyší tyhle ty snůšky lží a ještě jim i věří.   Charles Band a jeho tvorba patří mezi moje oblíbené, jenomže tady chlapec šlápl vedle. Nejen že mě to moc nebavilo (jak dějově, tak co se rádoby vtipnosti týče), ale považuji to za vůbec nejhorší věc, co jsem od něj zatím viděl.20% ()

silentname odpad!

Tak "Corona Zombies" je fakt neuveriteľná nehanebnosť. Vedel som, že to bude shit. Hodnotenia CSFD hovorili za všetko, plus človek nemusí ani vidieť veľa filmov, aby vedel, že film, ktorý bol ohlásený vo februári 2020 a vyšiel na pozretie v apríli 2020 bude ukážkovým príkladom ako sa filmy nerobia. Ako to celé tak rýchlo dokázali? Natočili pár amatérskych záberov s Cody Renee Cameron a potom si jednoducho vzali scénky z dvoch rôznych filmov, prerobili dialógy na spôsob, ktorý nemá žiadnu logiku (tvorcovia na Youtube majú viac kreativity) a snažia sa z toho urobiť komédiu. Lenže nikto sa nesmeje, nikto si to neužíva, nič na tomto "filme" (nemôžem to nazvať filmom bez toho, aby som to nedal do úvodzoviek) nie je kvalitné. Ako TommyZR povedal, je do toho zostrihaný film "Hell of the Living Dead", no rovnako sú tam ešte aj scénky z filmu "Zombies Vs. Strippers". Tento "film" je len obrovská hanba. Je to výsmech všetkým, ktorí chcú robiť poriadne filmové diela, je to výsmech ľuďom, ktorí umreli na COVID-19, je to výsmech všetkým a výsmech obrovskej pandémii. Poviem to oficiálne. Nie je jediný dôvod prečo by ste si toto mali pozrieť. Nestojí to za váš čas, ani vaše nervy. A je to najhoršie vizuálne dielo na tejto planéte. Ako som povedal, označiť toto ako film je pre mňa urážka a výsmech všetkým ľuďom, čo robia serióznu filmárčinu. Pfuj. Hodnotenie: F ()

koval45 odpad!

Snesu hodně, ale všechno má svoje meze. Tohle není nic víc než obyčejnej parazit. Slepenec ze sotva 10-ti minut nově natočenýho materiálu (jedna herečka v interiérech) a dvou existujících filmů, předabovaných a setříhaných tak, že to kupodivu nějak drží po hromadě a vzniklo tohle podivný cosi. Ale snažit se vydávat to za komedii a ještě mít tu odvahu se pod to v klidu podepsat, to bych na rozdíl od zůčastněných rozhodně neměl zapotřebí. ()

Wacoslav1

Zombie s rouškami? Och! To jsem musel vidět hodnocení navzdory. Pravda je, že to je chujovina poslepovaná z jiných filmů, ale objektivně jsem viděl i větší sračky a tu hodinu a pár minut k tomu jsem bez úhony přežil.15% ()

• Film byl natočen za 28 dní a tvůrci k jeho vytvoření použili okopírovaných a upravených scén a dialogů z filmů Hell of the Living Dead (1980) a Zombies vs. Strippers (2012), stejně tak i několik skutečných zpráv a záběrů z televize. (SOLOM.)