Aby se dostala k profesorovi, kterého podezírá z účasti na tragédii svojí rodiny, jde Mia na lékařskou fakultu. Jenže se brzo zaplétá do světa biohackingu. (Netflix)

Recenzie používateľa MartinTerran k tomuto seriálu (3)

Biohackeři (2020)

1. řada: Čekal jsem, že to bude trochu o něčem jiném, ale nakonec to vůbec nevadilo. První díly byly takové vlažné, spíš jak teen seroš, což se dalo očekávat, jelikož se musíme seznámit s postavami a prostředím. Druhá polovina už má solidní drajv, což vhledem k počtu dílu dává smysl. Závěr teda zajímavý a vůbec nevím co si mám myslet. S hereckým obsazením i výkony jsem spokojen. 2. řada: Děj se posouvá o 3. měsíce dopředu a vše se zdá zmatené více než osvětlení na vánoční stromeček, takže je celkem jasné, že se celou řadu budeme snažit rozplést co a proč se stalo. Takže v podstatě pokračujeme dále, jelikož Homo Deus se zdá ,že byl jen špička ledovce. Přesto, že příběh se zdá být podobný, tak mě i druhá řada bavila a byla pořádně napínavá. Nikde jsem nedohledal, jestli se chystá 3. řada, ale ukončené to jakž takž je, tak by ani být nemusela, ale určitě bych se ji nebránil. Herecké osazenstvo zůstalo beze změny jen přibylo pár postav. Hodnocení: 1.řada: 76/100, 2.řada: 78/100, Celkem: 77/100. ()

Série 1 (2020) (S01)

Čekal jsem, že to bude trochu o něčem jiném, ale nakonec to vůbec nevadilo. První díly byly takové vlažné, spíš jak teen seroš, což se dalo očekávat, jelikož se musíme seznámit s postavami a prostředím. Druhá polovina už má solidní drajv, což vhledem k počtu dílu dává smysl. Závěr teda zajímavý a vůbec nevím co si mám myslet. S hereckým obsazením i výkony jsem spokojen. Hodnocení: 76/100. ()

Série 2 (2021) (S02)

Druhá série nás posouvá o 3. měsíce dopředu a vše se zdá zmatené více než osvětlení na vánoční stromeček, takže je celkem jasné, že se celou řadu budeme snažit rozplést co a proč se stalo. Takže v podstatě pokračujeme dále, jelikož Homo Deus se zdá ,že byl jen špička ledovce. Přesto, že příběh se zdá být podobný, tak mě i druhá řada bavila a byla pořádně napínavá. Nikde jsem nedohledal, jestli se chystá 3. řada, ale ukončené to jakž takž je, tak by ani být nemusela, ale určitě bych se ji nebránil. Hodnocení: 78/100. ()