Jen navštívi Blonskeho, spoznáva priateľov a dostáva sa do súladu so svojou vnútornou She-Hulk. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Jen je nútená ísť pozrieť svojho starého klienta lebo sa mi pokazil monitorovací náramok. Spoznáva sa s partiou super hrdinov, ktorý majú nijaký problém a tak sa dostáva na anonymné sedenie aby spoznala svoju vnútornú silu Prevedenie: Opäť kopa balastu a nikam to nesmeruje. Vždy na konci časti sa akože bu-bu-bu stane niečo zaujímavé ale je to akurát trápne. Dávam jednu hviezdu za tú partičku úchylákov. 17% ()

Rayen1

Dál a dál je to horší a horší. Aby člověk čekal půl hodiny v kulisách Blonskeho trapný léčebný s plochejma postavama na minutovej závěr, kde se dej trochu posune, to ne žalostně málo. Přitom má She Hulk co nabídnout, je to skvělá postava, obsazení je taky dobrý, ale prostě tomu chybí nejakej komediální prvek a příběh, kterej to bude držet dohromady. ()

Martrix

Napsat, že se tvůrci netrefili do očekávání většiny fanoušků MCU, je velmi kulantní popis skutečnosti, že se na ně úplně vybodli. Jakkoliv je Jen sympatická, sledovat holčičí trablestory není ....jak to napsat ... Prostě to neprojde skrze moje testosteronové senzory do té části mozku, která je odpovědná za produkci zábavovinu. ()

oveckaoa odpad!

A další odpad do série už 4 schválně jestli mě to vydrží až do 9 dílu. Jen jde s jakýmsi chlápkem zkontrolovat  Blondskeho, kterému nejde ten přístroj co mu zabraňuje měnit se v Abominationa. Přijdou tam a on jim řekne , že zkratoval jak kopl do elektriky cosi takového tak Jen odchází a dva kreténi co se tam bijou jí zničí auto jelikož opravář dojede až druhý den tak tam s něma je na nějakém sezení a to je celý díl. Jediné plusy tohoto dílu jsou hudba , ale za to hvězdy nedám to si radši ty písně najdu na youtube a nemusím kvůli tomu sledovat tuhle sračku znova a to, že zjistíme kdo je Hulkking pokud Vás to zajímá je to zhruba v 27 minutě cca. Tipuji, že takhle to půjde i   do 8 dílu a v 9 mu nakope prdel během minuty podobně jak to udělala s Titanií . ()

Bordoshut odpad!

1/10 – Není to k smíchu, není to už ani k pláči. Sedmá epizoda seriálu She-Hulk mě nechává chladným jako kámen v prosinci. No, to jsem na tuto snůšku hoven možná použil až příliš barvité přirovnání. Dovolte mi se opravit. Tato show mě nechává chladným jako mrazák mraženou zeleninu. Vůbec se mi nechce přemýšlet, jak tuhle recenzi koncipovat, protože by se potom klidně mohlo stát, že nad ní strávím více času, než scénáristka věnovala této epizodě. Moment... kam se poděla scénáristka? Ona už tady ani není? To si jako řekli, že je tak špatná, že to zvládnou bez ní? Nebo si slečna Brown rozhodla na týden orazit? Chytla podzimní virózu? Vůbec bych se nedivil, kdyby ty jednotlivé díly patlali ještě teď, za pochodu. Kdyby se tahle teorie Rychlokvaška potvrdila, přidal bych jim alespoň hvězdičku za časovou tíseň. Bohužel, s tímhle dílem si nikdo zvlášť nevyhrál, je to při sledování strašně cítit. Anebo to smrdí She-Hulk? Abych alespoň trochu konstruktivně zkritizoval tuhle dekonstrukci kvality, řeknu následující: příběh neexistuje, snaha o vážnější téma nezabírá, protože divák nemá Alzheimera a pamatuje si třeba i minulou epizodu, která tedy byla tak vtipná, až jsem to finále málem nerozdýchal, s hlavní hrdinkou neprožíváte vůbec nic, žádný charakter nemá hloubku ani jeden centimetr a... Jéžiš, to mi buší srdce. Přehnal jsem to s kofeinem, anebo se She-Hulk? Ve zkratce: "Zbytečné mrhání časem, nervy a cévkami." ()