Když se letuška Cassie Bowdenová na cestě do Bangkoku setká s hezkým a svůdným pasažérem Alexem Sokolovem, rozhodne se s ním strávit extravagantní, nezřízenou noc. Ale když se následujícího rána probudí vedle mrtvoly, nepamatuje si, co se stalo. Snaží si udržet zdravý rozum dostatečně dlouho na to, aby se vrátila do New Yorku, kde na ni čekají další potíže. (HBO Europe)

toos

Kaley Cuoco disponuje jistým komediálním talentem. Bohužel ale ať člověk chce nebo ne, 12 let v jedný roli nejde pominout. A když má Cassie několik podobných "vlastností" jako mladá Penny - tedy je to promiskuitní nanynka se sklonem k alkoholismu, tak už to nejde pominout vůbec. Akorát Penny přece jen v průběhu doby trochu zmoudřela. Cassie je neřízená střela i v 35. Je to trochu ujetý a ustřelený. Ale ne tolik, aby se hrdinka po noci chlastání a šoustání neprobudila v kombiné... P.S. Kdyby Cassie celej dosavadní život lila jako v prvním díle, vypadala by jinak a jistě by nebyla sexy letuška, ale spíš jako vyžilá troska s třikrát přetočeným tachometrem.. ()

OsahuKimina

Povedený začátek. Hravá, odlehčená a lehce černohumorná podívaná co má rychlé tempo a pořád se něco děje. Bál jsem se, že seriál bude stát na hlavní postavě, která bude typicky uječená, povrchní a naivní slepice jako ve většině amerických komedii a ona vlastně je. Ale chápu, že tento zamýšlený scénář takový charakter vyžaduje a díky tomu může fungovat. Naštěstí ji Kaley Cuoco hraje sympaticky a zatím se drží na uzdě serioznosti. Asi největší otázka bude jestli to vydrží až do konce řady. Je to jako kdyby ztřeštěnější dvojče Penny z Tbbt dělalo letušku... Až tak jsou si ty role podobné. ()