The Complex

Interaktivní film, kde vy rozhodujete, co hlavní hrdinka Amy (Michelle Mylett) bude dělat. Amy je vedoucí projektu nanotechnologií a řeší incident. Je na vás, jak tento film dopadne. (Bloodsnake83)

zdepapepa

The Complex je na poli FMV her citelným zlepšením, zejména ve smyslu většího production value. To je vidět nejvíce na lokalitách, kde se natáčelo (od konferenčních sálů, přes ulice a metro až po titulní komplex), a na hereckém osazenstvu v čele s herečkou Katy z Letterkenny a s herečkou Lysy Arryn z Game of Thrones. Scénářově se žně sice nekonají a Oskaři se nejspíš vyhrávat nebudou, ale jelikož jsem viděl daleko horší filmy, tak nemohu The Complex v tomhle směru moc kritizovat. Jako hezká třešnička na dortu bylo pár příběhových zvratů, které zaujmou pozornost minimálně na dva průchody. Pokud budete chtít projít všechny konce (zde bych rád podotknul, že složení konců je super, ať už neotřelé "everybody dies" nebo "buď se všemi postavami, na které narazíš, za dobře", což se dá vyřešit způsobem, že hlavní postava umře, než se s polovinou z nich setká), budete ovšem potřebovat průchodů minimálně devět, naštěstí kromě inzerovaného sci-fi/thrilleru se může dostat i např. na romanci nebo na humor a viděné scény lze přeskakovat, takže to rychle uteče. ()