Při vloupání do muzea se strhne přestřelka, při které policista zabije jednoho ze zlodějů a jeho dívka pak zastřelí jeho. Ale co je horší, náhodný výstřel zasáhne sochu perského boha, v jehož podstavci je skryt rudý kámen - vězení džina. Ten ihned začne konat svoje poslání - plnit lidem přání výměnou za jejich duše. A má napilno - musí záskat tisíc duší než se vyplní proroctví a Zemi ovládnou démoni. Proto se nechá zavřít do vězení, neboť zločinci mají spoustu přání a na duši kašlou. Hodina hrůzovládí se blíží a jediný, kdo může hrozbu zastavit je dle proroctví nevinná dívka čistého srdce, která démona náhodou osvobodila. Ale může zlodějka a vražedkyně démona zastavit? Dokáže očistit svou duši, napravit svůj zločin a zastavit démona? (oficiálny text distribútora)

glum88

Postava džina byla propracovaná , kupodivu i dobře nadabovaná , ten hlas k němu seděl , ale zbytek nic moc . První díl jsem zatím neviděl . Nejlepší hlášky : ,,Co za to chceš ?'' - ,,Tvoji duši a krabičku cigaret'' nebo ,,Chci Mustaffovu hlavu ! '' ()

dedavena

Proroctvo se musi naplniť bo Rozkošnaprdelka obudila Panapřani z jakehosi rudeho snopla. A ten splni přani každemu, kery oželi sfoju dušu. Dušuf ma Panpřani fur malo a potřebuje ich ešče moc, aby bylo naplněne proroctvo a něvi kaj ich rychlo sehnať. Jo bych mu dobře poradil. Něch idě na zasedani naši vlady, parlamentu a senatoruf. Ať se fšecke ty zlodějske zmrdy zebere! Škoda, že se něřidil moji radu a něchal se přemocť Rozkošnuprdelku. ()

handz

No,oproti skvele jednicce je to slabota, ale porad je to zabavne a plneni prani obcas spravne morbidni. Cast ve vezeni se mi libila, hlavni hrdinka je fajn. Djinn je diky Divoffovi a dobrym maskam porad paradni, ale jinak je zde videt nizsi rozpocet a s nim i spatna uroven triku. I tak ovsem plati, kez by i dalsi dil byl na takoveto urovni... ()