rashaverak

Zase jednou si scenaristi ukrojili vetsi porci, nez kterou dokazali ukocirovat. Prvni ctyri dily takrka dokonale, ale dalsi a dalsi rozkryvani pribehu najednou zacne ukazovat stale vice nesmyslnych slepencu. Prekombinovane, plne nesmyslu a v poslednim dile jeste klise, ve scene s pomoci veznum uz jsem chcal smichy. Jak muze po temer dokonalych prvnich 4 dilech nasledovat 4 dilny odpad nechapu. ()

Mamutol

Skvělý a napínavý seriál, u kterého si nebudete do poslední chvíle jistí, jak to celé dopadne. Perfektně dávkované informace o postavách a pomalu se uzavírající skládačka vám dává postupně odpovědi a na konci to všechno do sebe krásně zapadne. ()

a0001

Dokonalý scenár, sýta atmosféra, originálny, nápaditý seriál. Oriol Paulo opäť presvedčil, že je skvelý režisér. ()

Blazis34

Zajímavý seriál, kde divák často netuší, co se dělo nebo bude dít. Děj je mnohdy zpětný a vrací se před již vyobrazenou scénu. Každý díl je napínavý a má mysteriózní chvilky. Hlavnímu herci jsem fandil. Chválím velmi dobré herecké výkony i maskérnu. Seriálu dávám 78%, čtyři hvězdy. ()

Marcas

Díval jsem se teď na svoje hodnocení u španělské kinematografie. V drtivé většině převažuje plný počet. Díky tomu se mi tak Španělé posouvají do pomyslné top3 kinematografií, které mě aktuálně neskutečně berou a hajpí. El inocente není o nic slabší. Naopak je to další kurevsky povedená krimi série z prostředí Barcelony, kde je všechno extrémně zamotané, zároveň se to ale neztrácí a na konci to přese všechno zase dává smysl. Nebudu přehánět když řeknu, že jsem celé dny jenom čekal na to až bude večer a já si budu moct pustit další díl. Od Mistra Paula Oriola už mám něco zkouknutého, ale po téhle minisérii si jdu okamžitě pustit všechny jeho další dostupné filmy. Pro milovníky krimi seriálů je El inocente jednoznačně povinnost, kterou doporučuji nikterak dlouze neodkládat. ()

hony23

Sledujete už 4.díl a pořád tak nějak nechápete, co se vlastně na obrazovce děje a vrtá vám hlavou, proč má tento seriál tak vysoké hodnocení. Jenomže pak začne vše do sebe pěkně zapadat a vy najednou sledujete strhující a napínavou krimi, kde není nouze o stále nové zápletky a překvapivé zvraty. 5 hvězdiček nedám právě kvůli tomu, že jsem se za začatku v ději trochu ztrácel a že mě to vlastně začalo pořádně bavil až v 2.půlce seriálu. ()

Saxos

E01-08. Každý díl minisérie nám podrobně odhalí příběh jednoho účastníka. Průběh a závěr vše spojí do dramatického celku. Klady: dobře vymyšleno; hodně zvratů; vhodná music. Zápory: málo napětí. Závěr doporučuji. ()

chozze008

Dobrej serial (coz je za 3) a nebyt toho ze uz jsem dlouho nevidel nic dobryho tak dostal 4. Videt todle po True Detective, dostal by mozna dva. Bohuzel hodnoceni je dost casto ovlivnelo tim co jsem videl v posledni dobe. Po pocatecnim masakru nastesti trochu ubere na tempu (mel jsem problemi hlavne se jmeny postav, myslim ze obcas se tam objevovali v rozhovorech i lide, kteri se tam ani nemihli a v tech rodinejch vazbach jsem mel taky bordel). Vlastne co s tyce jmen - nektere zeny meli normalni jmeno slozene ze 3 "jmen" a k tomu meli jeste dalsi dve prezdivky, vobcas delalo problem se orientovat na koho se zase sakra odkazuje. Nastesti na spanelskej serial tam nemluvej mega rychle (predtim co jsem koukal na Spanelske ala Narcos a jeste s anglickejma titulkama, jsem to vzdal, to neslo). Napad zacinat kazdy dil s historii z jedne postav je dobry. Jako pokud si chcete uzit dobre krimi se spoustou twistu tak si to dejte. Posledni dil jsem casto komentoval "a sakra uz zase nekdo breci, doufam ze to nebude dlouho" Ok menim na 3, ale jinak je to chytlave ()

Insomniac

Akože áno, je to dobré. Mohlo to byť skvelé. Preplietanie a splietanie jednotlivých postáv do jedného príbehu, vykreslenie postáv, kamera, réžia a dokonca aj scenár OK. Len mi vadí opäť a zaraz miestami (nie tak často ako pri iných filmoch či seriáloch, ale je to tam) absolútne prihlúple ba dokonca až sprosté a naivné chovanie niektorých ľudí. Inak odporúčam. Ale aj tak - škoda :) ()

bonovox

Skvostný seriál, od začiatku nesmerne pútavo natočené s mnohými prekvapeniami a hlavne skvele napísanými postavami. Každá epizóda začína výborným predstavením jedného z hrdinov. A taktiež v záverečnej epizóde sa všetko skvele vysvetlí. Španieli natočili jeden z naj seriálov roka. ()

DenisR

Sexuální orientace postav pestré charaktery nevytváří, ale jejich charisma, vývoj a různorodost ano. Příběh se ani nemusí točit okolo sexuální orientace či rasismu aby byl zajímavý. K tomu stačí, kromě široké škály postav, kriminální děj, jaký tady dlouho nebyl, zvraty, které změní úplně všechno, a v neposlední řadě způsob vyprávění, který žene celou minisérii příjemným tempem téměř bez jediného zaškobrtnutí. ()

jjjerry

První dvě epizody famozní. Chvíli jsem nevěděl, zda nekoukám na dvo rozdílné seriály, příběhy. Třetí díl super, skládačka začíná fungovat. Bohužel potom se děj utopí v překombinovanosti, nereálnosti a množství debilních zápletek. Kdyby mně bylo 13 tak bych to asi hltal plnými doušky. Nyní jsem trochu realista a nebaví mně přehnané pohádky bez špetky logiky. ()

Veber

Strašně moc jsem se bála posledního dílu, protože tu bylo pár náznaků, že to Španělé podělají. Naštěstí se tak nestalo. Nejlepší byly ovšem první díly, pro svou ponurost. Vše bylo správně zamotané, líbilo se mi, že nezůstalo asi nic, na co bychom nezískali odpověď. ()

rigby

Výborný příběh je zarámovaný do ještě lepšího scénáře. Prvních pár dílů divák vůbec nechápe, o co jde, postupně se poodhalují další a další zápletky příběhu a objevují nové skutečnosti, které mění ty předtím přednesené. Není nouze o zcela zásadní zvraty, ve kterých se mění celý příběh a vzniká příběh nový, zcela jiný. A na to stačí jedna věta, jedno slovo, jedna vteřina. Trochu slabší mi přišel poslední díl s nečekaným rozuzlením, které jsem sice nečekal, ale už to nebyla taková pecka. Ale ani to mě neopravňuje dát méně než pět hvězdiček. Opravdu jsem si to užíval od začátku do konce a nezbýval čas ani na dýchání. ()