Lovec krokodýlů

Austrália / USA, 1996, 55x50 min

Réžia:

John Stainton

Steve Irwin

Manželé Irwinovi během svého putování australskou pustinou pozorují nejroztodivnější tvory přírody a prožívají při tom nejedno dobrodružství... (oficiálny text distribútora)

MaedhRos

"A teď se ho pokusím pořádně nasrat..." Myslím si, že ho měl nějaký nasraný had nebo krokodýl už dávno zabít. EDIT: No tak to byl nakonec rejnok. Odpočívej v pokoji, Steve (ale hodnocení ti zvyšovat nebudu, promiň - jako dokumentarista jsi stál za prd a navíc jsi ta zvířátka před kamerou opravdu velmi velmi bezohledně stresoval). ()

Jamal

Steve Irwin dokáže zaujmout, vysvětlit a udělat konečně pořádnou show, to už tady dlouho nebylo (( ::..... 4.9. bohužel ale už nás nebude zabavovat jak doposud, protože už ho budeme brát neživě, ale snad ho z televize jen tak rychle nestáhnou a my budeme vzpomínat :( ještě jednou díky za jeho odvahu a trošku i ztřeštěnost ()

Ulrich

Tak... a teď se k němu přiblížím a strčím mu palec rovnou... do prdele. Je pěkně nasranej, takže mu ho tam musím strčit. Tak tuhle scénu ze South Parku jsem dříve vážně nechápal, ale když jsem to viděl tak už vím kdo to ten Steve Irwin je. A skutečně tam pořád všem různým potvorám strká palec do..... a nejen to! ()

razo01

Nezodpovedný , manpiuloval so zvieratami zvráteným spôsobom, ťahal za chvost, za uši, nenechal ich žiť v kľude v ich prirodzenom prostredí. Neriadil sa porekadlom " ži a nechaj žiť ". Z krokodílov a hadov mal úchylku a až závislosť. Pár častí som videl ale na to aby to malo 55 častí to nikdy nebolo myslené. Odvaha bez rozvahy znamená len žial, a tak aj Steve Irwin dopadol, pri dokumente ho zabila raja ostňom priamo do srdca. V súkromí mohol byť skvelý človek ale exhibicionista a hazardér jak hovado. ()

RAiken

Překrásné drsné "dovádění" s krokodýly a podobnou havětí, která se vám snaží jít po krku. A cestami džungle, kudy jiní před takovouto zvěřinou utíkají přichází neohrožený Steve Irwin. Nepolapitelný, nedobytný a neohorázně oprsklý dobrodruh přichází polapit další svou oběť. Jeho trofejemi však vždy byly pouze lesklé kotoučky filmového pásu, na kterých zůstaly zachyceny jeho divoké skopičiny. On sám by však živému tvoru neublížil a stal se zaníceným ochráncem přírody. Bohužel jej tyto skopičinky stály život - zde. ()

Krokodýlí muž mrtev

Krokodýlí muž mrtev

05.09.2006

Až donedávna by si snad každý fanda dokumentárních seriálů řekl, že legendární dobrodruh Steve Irwin, kterého celý svět znal pod přezdívkou Lovec krokodýlů, nás přežije všechny. O to víc smutnejší a… (viac)