Lovec krokodílov

• Česko Lovec krokodýlů (viac)

Steve Irwin je lovec krokodýlů, milovník divočiny a skutečný hrdina. Ale že by byl mezinárodním špiónem? To je absurdní domněnka, která přiměje dobrodruha světového formátu, aby strčil nos přímo do špionážní aféry, jejíž nitky vedou až do Bílého domu. Poté, co vládní špionážní satelit spadne na území severního Queenslandu, CIA se domnívá, že Steve a Terri Irwinovi jsou agenti, kteří z něj uloupili přísně tajné materiály. Černá skříňka musí být bezpodmínečně nalezena a proto se do australské buše vydává dvojice skutečných agentů Bob Wheeler a Vaughan Archer. Netuší ovšem, že jediným Irwinovým cílem je zachránit a přemístit krokodýla, po němž pase místní farmářka, vdova Brozzie... (oficiálny text distribútora)

ic

To že zde vystupoval Steve ještě neznamená, že jde mělo jít o dokument... ti co čekali dokument se museli asi dost divit. Stevovi se ale povedla perfektní autoparodie, komu se zdá že i jeho dokumenty jsou dost crazy má tady jako třešničku na dortu tajné agenty CIA FBI a buhví co ještě. Dokumentární vložky jsou perfektně přikreslené hordou superlatuvů a z naprosto neškodných zvířat se stávají nejjedovatější hadi, nejagresivnější pavouci a tak. Jinak mě tak ale pořád něco scházelo... možná to byl Chuck Norris, možná pověstné nasírání zvířat... fakt nevím. ()

carnacv

Tak tohle nebyl sice žádný filmový zázrak, ale povabil nadmíru slušně, přičemž mě se tedy velmi líbila ta kombinace natáčení dokumentu se špionážním dramatem. Nevím, proč je zde hodnocení tak nízké, zas až tak špatný film to rozhodně nění. Možná někteří nedocenili fakt, že tvůrci chtěli především zábavu, nikoli bravurní filmový výkon. Pět hvězd za solidní snímek v rámci vlastních možností. ()

Jamal

Film je poněkud slabší jak seriálové epizody, ale přes to všechno když se díváte na Steva, tak se ani tak nedíváte na to jakým směrem se udává duch filmu, a o tom to je, o něm, .... škoda ho :( svět přišel o jednoho bláznivého chlápka, který uměl zapůsobit na všechny generace a přitom je ještě poučit ()

Shit

Akorát Irwin a jeho sled scének z jeho dokumentů a do toho se tu a tam objeví nějaká zápletka úplně mimo to co ve filmu dělá Irwin a to se celý nakonec propojí. Fakt netušim koho tohle napadlo, ale větší blbost už asi z toho udělat nemohli. Ty scénky jsou sice samy osobě zajímavý, Irwin to umí podat vtipně , ale takhle zakomponovaný do filmu ty jeho přednášky a vtípky působý příšerně lacině a trapně a o akčních scénách se nemá smysl ani bavit. Novej krokodýl Dundee z toho fakt nebude ()

Sofius

Úžasný film, už si nepamatuji, kdy jsem se naposledy takhle dobře pobavil. Je to takový "zapomenutý klenot", který mi stylem hodně připomíná filmy Jamieho Uyse jako jsou The Gods Must Be Crazy, The Gods Must be Crazy II nebo Animals Are Beautiful People, tentokráte v australském vydání. Komu se líbilo šílet s bohy, tohle by si neměl nechat ujít jako oddechový film pro smutný deštivý den. Děkuji, Steve. ()

• Brozzinin manžel, kterého můžeme vidět na svatební fotografii, je ve skutečnosti Wes Mannion, nejlepší přítel Steva Irwina a zároveň ředitel „Australia Zoo“. (MeanWhile)
  • Všechny "kousky" ve filmu byly provedeny stejně jako ve všech seriálech Lovce krokodýlů, tedy Stevem samotným. (MeanWhile)