Kdo doopravdy řídí náš stát. Kdo řídí ty, kteří tvrdí, že něco řídí. Malá kancelář uprostřed Prahy je skutečným centrem české politiky a její šéf nejmocnějším mužem republiky. Zkrátka co Mohamedu Mekka, to Čechu Blaník! Antonín Blaník. Profesionální lobbista, který si na dlouhé řeči nepotrpí, problémy řeší rychle a bez odkladu. (38film)

Recenzie používateľa FuLister k tomuto seriálu (14)

Vlast, národ, peníze (2020) (E01)

Takový traileřík, který shrnuje co všechno má Tonda pod palcem, abychom na to nezapomněli, případně abychom si to zařadili do kontextu. Jinak musím pochválit za to, že je to sparťan! To se cení. ()

Pivo a tři DPH (2020) (E02)

Asi jeden z nejlepší dílů Tondy Blaníka. Krutě aktuální, vtipný a zároveň děsivý. ()

Karanténa Blaník (2020) (E03)

Leňucha dělá zásoby, Tonda se vrátil z Číny, kde chytil chřipku, ale koronavirus má nakonec Žížala, který byl na lyžích. V dnešní době to zase taková prča není. Ale ten lék je dobrej. Vodka+rum+česnek a kapky do nosu. To je fakt dobrej driák! ()

Dvojníci (2020) (E04)

Tak teď už je to s tím Milošem úplně jasný! Zase povedený díl, akorát ten Žížala s kotletama vypadá jak kokot. ()

Modlitba pro Andreje (2020) (E06)

Oproti minulé epizodě to šlo zase výkonnostně nahoru, což opět potvrzuje nevyrovnanost jednotlivých dílů. Ale už aspoň chápu proč měl Andrej tak dobrej projev, protože mu ho napsal Milánek, a proč pak četl tu modlitbu. ()

Kanál pro mámu (2020) (E07)

Tonda vymyslí fakt všechno i novej kanál ČT pro máme, protože Žížala neumí zapojit dívko. No celkem dobrý. ()

Made in China (2020) (E08)

Poslední dobou to není nějak ono. To bude asi tou karanténou. ()

Konec doktorů v Čechách (2020) (E09)

Lenka i Žížala už jsou taky nemocný, tak si to Tonda musí vyřídit sám. Ale mě už to věčný jenom telefonování nějak moc nebaví. I když chápu, že když je karanténa, tak se to dá těžko udělat nějak jinak. ()

Všeci kradnú (2020) (E10) odpad!

Poslední díly mají stále klesající tendenci. Chápu, že chtějí reagovat na aktuální dění, bohužel reálně se to tolik nedaří. ()

Fuck Off OSVČ (2020) (E11)

Čus virus pičus, furt nic moc. Lenka sice není kráva, aby žrala trávu, ale jinak je to kráva. A podobné vtipy mi zase tak moc vtipné nepřijdou. Tak třeba příště to bude lepší. ()

Království za Koněva (2020) (E12)

Jo jo, pražský starosti dělaj akorát problémy. Nicméně už aby ta karanténa skončila. ()

Mynářovy patálie (2020) (E13)

Ze začátku to vypadalo dobře, ale pak to šlo zase doprdele. To vyvolávání byla pěkná ptákovina. ()

Plukovník z Ria (2020) (E14)

Konec zase trochu slabší, ale jinak mnohem lepší forma než většina dílu Republiky. ()