Zombi Holocaust

• Česko Zombi Holocaust (viac)

Zombie! Kanibalové! Šílený vědec! Tento film má vše, co správný fanda hororu potřebuje štěstí. Malý, zdánlivě idylický ostrov kdesi ve východní Indonésii se stává dějištěm strašlivých událostí. Šílený doktor O´Brien zde ve svých laboratořích provádí nelidské pokusy s nevinnými domorodci i jejich mrtvými těly. Situace se vyhrotí po příjezdu čtyřčlenné expedice, pátrající po tajemném božstvu zvaném Kito. Vše směřuje k nevyhnutelnému střetnutí zombie s kanibaly! (oficiálny text distribútora)

bolan

Pokud si chcete vychutnat skutečnou trapnost, pak italská hororová tvorba přelomu 70-tých a 80-tých let je bezbřehá studnice, kde Zombi Holocaust zaujímá své právoplatné místo. Za absolutní vrchol trapnosti bych pak zvolil snímek „Noci hrůzy“. ()

pend

V komentářích bylo řečeno vše, takže ve zkratce : kopie Fulciho a Deodata, stejné motivy, začíná se v NY, pak přesun na exotický ostrov. Hodně gore efektů, ale vydařené jsou pouze u kanibalů, zombi jsou hrozní, jedna krásná blondýna, kvůli které stojí za to film dokoukat. Příšerné herecké výkony, hlavně u dvou hlavních záporáků. ()

Leoric

Neskutečná zábava. Film mne ovšem bavil tak, jak by neměl. Naivní blondýna v hlavní roli mi způsobovala cukání koutků, kdykoliv projevila své herecké vlohy. Ještě vtipnější pak byly seky v ději, který stál jen proto, aby byl čas si vychutnat převlíkání blondýny do sexy prádla. Příběh samotný je pak jen převaření Cannibal Holocaust a populárních filmů se zombies tématikou, exotické prostředí však stupidní děj nezachrání. Příchod zombies potom působí vyloženě rušivě, protože když už si děj neví rady, ozve se zahuhlání ze křoví, a vypotácí se komparzisti se špatnými maskami, a způsobí mi tak několikaminutový záchvat smíchu. Ještě bych rád vypíchnul prořezávání hrudního koše skalpelem za přítomnosti zvuků chroupání müsli, neboť to je opravdu frajeřina. Pokud však máte rádi zábavu, ale nic vám neříkají stupidní komedie, potom si rozhodně vyberte tento film. ()

Tormentor665

Kdyby se toho na remake chytil někdo jako Tom Six, myslím ,že by výsledek byl o několik tříd lepší. Hvězdu dám za jedno pozitivum - je kanibalský gore bordel, kde se netýrají zvířata. ()

masekjc

Celkem na jedno brdo jako Zoombi série ale má to obstojný příběh a hlavně slušné porcování obětí. Hvězda navíc za krásnou Alexandru Delli Colli a její ňadra :o) ()

Knor

Tohle už bylo přeplácaný, kanibalové, zombící a vědci dohromady .... nevím no. Chtělo by to určitě lepší scénář, některý scény byly dobrý - samozřejmě jde o mordy, ale zbytek filmu je nezáživná slátanina. ()

GameboyNES

tenhle film je tak neskutečně blbej, až je zábavnej. Pěrfektně udělaný gore, kanibalistické scény. Masky zombie jsou spíš pro pobavení. A já se hodně bavil. 87% ()

Havala odpad!

Pozor na záměnu!!!! Cannibal holocaust není to samé co Zombi Holocaust!!! Stálo mě to 76Kč. Když jsem viděl krvavě vyhlížející Filmag s nápisem holocaust, slovíčko zombie mi uniklo. Tak nic řekl sem si, toto je taky horror tak se mrknu. Hořce jsem zaplakal. Ačkoliv mám rád horory, i ty běčkové, tak pro toho sračkoidní dílo se písmenoi najít nedá. Slovo film je zde použito jen pro to že to má režiséra a rok výroby, nothing more!!! 98% filmu se neděje nic, bez jakéhokoliv nápadu, odfláknuté masky - pád zdrav. pracovníka na zem - jeho ruka upadne:-))) a za 1/4 sekundy je zase u těla, zvuková stopa je jako industriální zvuk odněkud z továrny Zbrojovka Brno. Nic na tom filmu není k ohodnocení!!! Chvílemi no spíše většinu času působí jako parodie na horory ale ještě před finálním zpracováním. A komu to nestačí, ať si pustí verzi s českým dabingem, já sám bych to namluvil líp! Co sse týče toho lékaře - nebo co to bylo v tom kostelíku, tak nejvíc sem se řezal jek tam dezinfikuje místo vpichu pro kanylaci karotidy. A vůbec mu nevadí že všechny nástroje jsou vystaveny kálení much. Toto a spoustu jiných věcí měli tvůrci dořešit. Jsem rozčíleny protože za ty prachy jsem mohl mít jednu čínu u vietnamců. Nejhorší je, že Cannibal Holocaust zase nic. Příště nebuďme slepí, staroušku! ()

djbarrel

V první fázi filmu jsem si myslel, že jsem si omylem pustil špatný film. Už název odkazoval na zombíky, ale ve filmu se objevovali jen odkazy na kanibaly. Dokonce i po přesunutí na tajemný ostrov se zjevovali jen kanibalové. Na zombíky jsem si musel počkat až do poslední třetiny filmu, bohužel jsem nakonec litoval, že jsem se jich dočkal. Masky zombíku jsou snad nejhorší jaké jsem kdy ve filmu viděl, naprostá tragédie. Když jsem pak zjistil, že poslaouchají na slovo jako pejsek, skoro jsem se smál. Ve filmu stojí za povšimnutí hlavně neskutečně toporné herecké výkony. Většina herců vypadá, že má místo obličeje masku nebo jsou na heroinu, protože jakákoli obličejová mimika jim byla cizí. Tudíž se tvářili stejně ať už pili čaj nebo jim kanibalové požírali střeva zaživa. Dialogy nejsou o moc lepší. Film je zralý na Odpad! Jediné co ho od takového hodnocení zachraňuje je množství gore, které je celkem povedné a druhou hvězdu přidám za solidní hudební doprovod a přiměřenou stopáž. 33 % ()

ontar83

Teda spojeni kanibalu a zombi v jednom filmu mě nadchlo. Bohužel to bylo v tomto spracovani, ktere je i na italskou produkci slabota. A to v osumdesatych letech žadne bomby nedělali. ()

DonBraso

Ono vlastně co natočit nového v tomto mini žánru? Zombi 2 je pro mě best of a plný počet, ale zde to všechno směřuje k průměru a to ještě asi člověk musí být docela fanoušek. Jo, je tu šílený doktor, zase tu máte ostrov a pak zombíci vs kanibalové. No ruku na srdce, moc toho není. Začátek je hrozně moc nudný a dlouhý, než si prostě zabalíte všechny věci, že tedy absolutně žádný a vyrážíte za nějakým nadpřirozenem. Gore tu sice je, ale že bys skákal radostí to určitě ne, je tu strašná hudba a nějaký zas ten synťák, který má podpořit vjem u diváka, že se asi posere. Ale fakt ne. Kamera nechvátá, herci dělají přesně to, co se od nich čeká a pak přijde sice doktorova chvilka, což je nejlepší z filmu, ale to čeká diváka už 10 minut do konce. Bohužel Girolami vsadí všechny příšerný trumfy na posledních pět minut a nastává peklo. Bohužel v horším světla. Takže začne hořet zombík, zombík co předtím se šoural najednou běhá jak kamzík a snad ještě skáče. Parodie zde dostala slušnou bombu. Jasně, o hudbě jsem psal,není to Fabio Frizzi. Herečka mě vůbec nerajcovala a tak kromě pár vzdušných nástřelů bohužel tenhle film padá přesně na takových 45-50%. Jinak Ian McCulloch hrál i právě v Zombi2 a tak špatný my nepřijde ani kupodivu zde. ()

Tomasson93

Zombie! Kanibalové! Šílený vědec! Tento film má vše, co správný fanda hororu potřebuje štěstí. ... ok, tak teda asi nejsem správný fanda hororu... ne vážně, tohle je strašně nepovedený brak, neměl skoro nic a snad v žádném filmu jsem se nesetkal s tak debilní hudbou!! Slabá 1* (ani nevím za co) ()

Carnosaurus

Snímek prakticky stojí jen na nápadu ukázat dohromady kanibaly a zombie v jednom filmu a tím spojit dva velice populární žánry. Nápad je to geniální a dá se říct, že je i dobře zpracovaný, pokud je člověk zvyklý na podobné snímky a pár jich už nakoukal, rozhodně se dobře pobaví. ()

Bluesun

Zombící byli směšní, ale to co prováděl šílený vědec bylo poměrně znepokojivé. Kdo má ale rád filmy typu Canibal Holocoust nebo Fulciho Zombi 2 pokud přidá nutný nadhled, nemusel by být vyloženě zklamaný. ()