Sára, Eliška, Hedvika a Zuzana sú štyri kamarátky, tridsiatničky, ktoré momentálne spája najmä jedno slovo – materstvo. Sára (Hana Vagnerová) je úspešná influencerka, ktorá plánuje svoj blog o partnerských vzťahoch plynule previesť na blog o tom, ako byť najlepšou mamou. Život berie so zdravým nadhľadom a iróniou. Keď ju však manžel Jirko (Jakub Prachař) privedie z pôrodnice rovno do rozostavaného domu, jej život nadobudne až príliš dobrodružné rozmery. Ďalej sa snaží plniť Instagram cool fotkami perfektnej matky, ale všadeprítomný prach a nevyspatie jej dávajú poriadne zabrať. Hedvika (Petra Hřebíčková) žije ako v zlatej klietke, jej manžel vorkoholik (Jiří Langmajer) doma veľa času netrávi, a tak niet divu, že ju očarí mladý pouličný spevák David (Vladimír Polívka). Zuzana (Sandra Nováková) je po rozchode s Kamilom (Václav Neužil) bez peňazí – prepracovaná a uštvaná matka dvoch malých čertov. Zato Eliška (Gabriela Marcinková) má skvelého chlapa (Štěpán Benoni), úplne neznesiteľných rodičov, je tehotná a stále vracia. Ale hlavne majú jedna druhú… (Bontonfilm SK)

Still_I

Tenhle film působí jako skvělá antikoncepce. Těšila jsem se, že si po dlouhém týdnu na oddech pustím hloupoučkou českou komedii. Mám z ní ale spíš depresi. Pár vtipných momentů, jinak ponurost sama. Ani "jakoby happy end" mě toho pocitu nezbavil. Myslím, že pokud jste viděli trailer, kde vystříleli všechny nejlepší momenty, zbytek už vidět nepotřebujete. ()

Kaat

Klišé, stereotyp, klišé, stereotyp. Matky v roce 2021, kde všechny řeší "chlapy, vztahy a sex" (není to ve skutečnosti jen jedno téma??)  1. Influencerka. Její přítel prodá bez jejího vědomí její auto a byt, aby se s ní a s novorozenětem přestěhovali do chátrající barabizny. Ona neřekne nic. Její influencerská činnost je parodovaná- i když jí očividně vynáší peníze a pomáhá tím živit rodinu.  2. Ubohá matka samoživitelka. Tak hloupá, že neprokoukne jednoho týpka tolikrát, že s ním má omylem tři děti a nechala by se vyhodit z bytu. Achjo. A pracuje jen, protože musí... Radši by dětem doma uvařila večeři.  3. Těhulka, která trpí tím, že si připadá v bazénu tlustá a tím, že věří, že jí její kluk podvede (opustí) , když s ním nebude v těhotenství spát- tak mu radši zaplatí prostitutku. Její zlá matka ztělesnuje všechno, co u žen nerady vidíme- také ambice a např. přání nebýt s dítětem tři roky doma.  4. Panička, pro kterou je celej svět její muž, která se ale až na konci filmu odhodlá manželovy říct, jak se cítí a tím magicky všechny problémy vyřeší.   Napsaly ten scenář vůbec ženy?! ()

Sylviiik

Uznávám, že díky negativním recenzím jsem se bála film shlédnout a neměla jsem tudíž žádná očekávání. Čekala jsem naopak, že po deseti minutách film znechuceně vypnu a dám zapravdu těm sedmi lidem z deseti, co tento film hodili mezi odpadky ČSFD. Výsledek? Ačkoliv si toto dílo nezaslouží být bráno jako komedie, podívaná je to opravdu slušná. Příběhy jsou ze života, poznavala jsem svůj život ve VĚTŠINĚ scén (NE, porod jsem opravdu nevysílala živě), a fandila šťastnému konci u všech čtyř hrdinek. Herecké výkony jsou skvělé, hudba také, dojemné scény nechybí a rozhodně mi film nesebral chuť na mateřství, jak tu píše spoustu uživatelek. Spíš mi pomohl si uvědomit, co je v životě opravdu důležité a z čeho bych se měla poučit. :) doporučuji! ()

5tipes

Nejvíce tam opět herecky překáží David Prachař, zato slovenská část ansámblu naopak velmi dobře sekunduje celému příběhu. Střih je vidět více, než v jiných komediích tohoto typu, ale člověk si na něj brzo zvykne a zdá se, že celkovému švihu filmu to spíš pomáhá. Vizuálně to však vypadá jako banální seriál TV Prima a ani scenáristicky (až na linku S. Novákové) to také není kdoví jak nápadité, což platí i pro hudbu. Z hlavních představitelek mi nejlépe fungovala Marcinková. ()

McGuffin

Čtyři mladé Matky jsou se svými partnery nekompatibilní. Alespoň ze začátku, uprostřed a na konci. Mezitím rodí, mají krize, nemají peníze, mají děti, nemají partnery, mají peníze, nemají krize, mají naději nebo ji ztrácí a to je snad všechno. Příběh Vandy Zaplatílkové a Sandry Novákové nestanovil žádné měřítko a nerozdal viditelné úkoly, takže nikdo neuspěl a ani nemohl. Pokud si právě scenáristky nedaly úkol jenom kápnout do noty. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin Angus ()

Levice05

Díky nemoci a Netflixu jsem se překvapivě dobře bavila u vtipného a dobře obsazeného českého filmu (na který jsem odmítla jít do kina). Což se u produkce posledních let bohužel moc často nestává. ()

duch9

Série vtipných spotů, které se režisér snažil dát dohromady a utvořit příběh, ale moc se mu to nepovedlo. Celkově je to film o ničem, ale některé scény jsou povedené a vtipné. Plus oceňuji snahu otevírat různá tabu spojená s početím a porodem. ()

LUIGISde

Pribeh o troch modernych matkách, influencerka, single broke mama a matka v zlatej klietke a ich drama s detmi, mužmi a so sebou. 50% sedí ()

Nick182 odpad!

Zkusili jsme s přítelkyní tuto ,,komedii" pustit a po pár minutách jsme zjistili, že je o čtyřech afektovaných pizdách, které už neví co by. Navíc mají čtyři submisivní blbé a blbější muže. Zhruba po 30 minutách jsme byli značně otráveni a film vypli. Nedoporučuji. ()

Harrman odpad!

Nemastné neslané. Jak by řekl Gordon "it's bland". 95 minut o ničem. Absolutní ztráta času. A to mám P. Hřebíčkovou fakt rád ()

RazielCZ

Nepochopil jsem existenci tohoto filmu. Nemohl jsem se chvíli rozhodnout mezi odpadem a jednou hvězdičkou, když si vzápětí uvědomil, že jsem už horší filmy viděl. Šlo o hodinu a půl ztraceného času. Ani se k tomu nebudu více rozepisovat. ()

gapa466

Několikrát jsem se zasmál. Myslím, že jsou lidi, co by se tam mohli najít. Tedy pokud by chtěli. Určitě to ještě někdy uvidím. Super mladý Trautenberk (jako vždy) a Hana Vágnerová. Za Petru Hřebíčkovou přidávám také vždy hvězdu. 3* ()

CampaHD

65% - náhodou to nie je zlé, i keď predvídateľné. Sem tam som sa naozaj schuti zasmial a na uvoľnené pozretie je to vhodné. Neviem prečo nenatoci Hrebičkova s Mórovou film twins. Tie ženské neviem rozoznať. ()

BrunoBugatti

Hezky natočenej nic moc film, protože vlastně není vůbec vtipnej. Hádkovi snad budou lepší. Vypadají tak :-) Vojtovi, Sandře a jejich partě, ale držím palce! ()

MartinDruny

Chvílema to bylo tak skvělé, že jsem chtěl dát pět hvězd. Jenže některé scény to sráží až někam k odpadu. Žánrová nevyváženost a křečovitá snaha o vtip tam, kde ho nebyla třeba, to jsou nešvar českého filmu posledních let. Bohužel ... ()