Nová rodinná zábavná spevácka šou, v ktorej 12 populárnych osobností, zamaskovaných na nepoznanie, zabojuje o titul Zlatá maska. Viete spoznať svoje obľúbené celebrity iba podľa hlasu? Zistíte to práve teraz! Známe tváre každý týždeň predvedú skvelú spevácku šou, budú však zahalení v maskách od hlavy až po päty. Televízni detektívi Jiřina Bohdalová, Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček sa pokúsia uhádnuť, kto je pod maskou. (TV JOJ)

flyer.nick

Těma pěti tomu chci alespoň malinko zlepšit bilanci. Není to na pět hvězd, ale třeba na tři určitě. Nečekal jsem do toho nic ale nakonec alespoň takovou jednodušší zábavu jsem dostal. Líbí se mi na tom hlavně ten nový prvek hádání. Jinak je to samozřejmě tuctová show, ale to hádání člověka za maskou je takové příjemné oživení. Jen to hlediště díky sedicím divákům a snaze aby pódium bylo mezi diváky, vypadalo trapně prázdné, hlasování skrze telefony taky bez náboje, navíc když tak hlasuje i porota tak je to úplně zabité... Prostě jako show nic moc, ale ta pointa u mne zabodovala. Ale největší škoda a kámen úrazu je, že ej to zase Česko-Slovenské, tím pádem ty tipy tak nevyniknou, protože na ty Slováky (a Slováci zase na Čechy) prostě nemáš šajn kdo to je ani když ti řeknou to jméno, a někdy to neví ani detektivové koho ten druhý myslel. ()

boshke odpad!

Poradí mi, prosím, někdo, jak nyní správně postupovat? Když mi tohle připadá asi tak třicet pater pod všemi odpady, co jsem kdy udělil, měl bych je všechny zpětně zvednout třeba na dvě hvězdy, aby idiotskost tohoto pořadu řádně vynikla...? Myslel jsem, že nejhorší TV šou je Tvoje tvář má známý hlas; po těch letech bych již měl vědět, že vše je relativní a dřív nebo později přijde ještě něco mnohem, mnohem horšího... 0% ()

M_Bery odpad!

I přesto, že doma nemám televizi, a i kdybych měl, stejně bych jí nepoužíval, tak i přesto se mi povede občas se někde na nějaký pořad podívat... Tedy i když mám rád Martina Rausche tak na takovou blbost, zrůdnost a naprostý odpad televizních pořadů se nedá dívat, a nechápu jak poměrně známé tváře a osobnosti se nechají zatáhnout do něčeho takového... Naprostý odpad, protože tohle nemá smysl, ani to není zábavné, není to ani pořádná soutěž, která stojí za to, a je to jenom obrovská stráta času, se na něco takového dívat. ()

Necrotongue odpad!

Přestože se na televizi skoro nedívám, mnohým hrůzám neuniknu, protože můj počítačový koutek není odizolovaný od zbytku domácnosti. V případě tohoto pořadu musím přiznat, že jsem ho vůbec nepochopil. Na pódiu poskakují podivní "Jůheláci" a před nimi se trapně zviditelňují čtyři "celebrity" a já marně přemýšlím, co to mohlo komu přinést (kromě honorářů účinkujících). Pro mě jasná katastrofa. ()

loki5 odpad!

Viděl jsem toho všehovšudy asi 15 minut. A proč odpad ? Protože je to naprosté prázdno. Za 15 minut totiž tento pořad nenabídne zhola nic zajímavého. Naprosto nic. Není tu humor, není tu žádný zajímavý nápad, účinkující z 90% neznám, každá maska vás nezaujme na víc než několik sekund a pak je vše kolem toho co vás vlastně stejně nezajímá. Bohdalka vypadá jako kdyby místy nevěděla kde vůbec je (což je možná i pravda) a zbytek poroty plácá nesmysly. A vše přebije nebetyčná nuda. Chápu proč lidé sledují superstar, x-faktor a podobné soutěže. Chápu i proč někdo sleduje Tvář. Co nechápu tak proč někdo sleduje toto. Zkouknout 15s upoutávku by mělo většinu lidí odradit dostatečně. ()

• O masky se během natáčení staralo 6 kostymérů z Maďarska. (SONY_)
  • Pořad se kvůli utajení dokonce točil v zahraničí (Maďarsko). (ČSFD)
  • Masky vymyslela návrhářka Nóra Bujdosó. Celková cena masek je kolem 15 tisíc eur. To je skoro 391 tisíc korun. Jedna maska vyšla přibližně na 1 000 eur (26 tisíc korun). (SONY_)