Nová rodinná zábavná spevácka šou, v ktorej 12 populárnych osobností, zamaskovaných na nepoznanie, zabojuje o titul Zlatá maska. Viete spoznať svoje obľúbené celebrity iba podľa hlasu? Zistíte to práve teraz! Známe tváre každý týždeň predvedú skvelú spevácku šou, budú však zahalení v maskách od hlavy až po päty. Televízni detektívi Jiřina Bohdalová, Michal Hudák, Jakub Prachař a Libor Bouček sa pokúsia uhádnuť, kto je pod maskou. (TV JOJ)

maxxxim odpad!

Autentický prepis rozhovoru medzi pacientom a lekárom s aprobáciou z dospelej psychiatrie po zhliadnutí jedného za pandemickej situácie vytvoreného dielu tohto "Hudební / Soutěžní / Reality-TV / Zábavný", nájdeného v útrobách archívu budovy štúdia, v ktorom sa tieto pokusy na živých bytostiach celé odohrávali, niekedy v roku 18. vlny pandémie. Lekár; "Pane, čo ste to práve videli, keď sa tak trasiete?" Pacient; "Prázdnotu pán lekár, videl som prázdnotu v jej celej kráse. Vy ste to nevideli pán doktor?" Lekár; "Ja som to videl tiež, bola to prázdnota v celej jej kráse, pravdu máte." Pacient; "Takže som zdravý, fajne. Majte sa." A BTW, alias P. S.: Niežeby ma to celé neprekvapilo, ale som prekvapený, že čo sa to zase robí za oknami obývačiek zvnútra. ()

jeany23

Nuže, intelektuální zábavu fakt nečekejte, ale pro mě stokrát lepší než čučet na covidové zpravodajství, tisíckrát omleté kriminálky, nebo vysílání TV Barrandov. Zjistila jsem, že mě cosi pudí dokoukat každý díl a počkat si netrpělivě na odhalení vyřazeného. A navíc se tento druh pořadu skvěle hodí jako doplněk k nějaké další činnosti, např. šlapání na rotopedu, žehlení, nebo čumění do PC. Ale dost chvály, své mouchy to taky má: v prvé řadě to neustálé nucené řvaní, skandování a veselení se maďarského publika, které asi snad ani neví o co jde... Zadruhé: proč musí být takovéto pořady (Maska, Superstar, Talent) nutně česko-slovenské ?? ČSR už zkrátka není, smiřte se s tím !!! Opravdu může někoho bavit pořad, kde z tipovaných osobností asi 3/4 vůbec neznáte, ani jste o nich neslyšeli ? V českých televizích se jich moc neobjevuje a kolik lidí asi tak kouká na Slováky ? Asi budu jako Bohdalka a budu si ty lidi muset gůglit. (Apropó, pro jakou věkovou kategorii je pořad vlastně určen ?)....Suma sumárum, událost desetiletí to není, ale viděla jsem horší žumpy. ()

Arsenal83 odpad!

Markantný príklad úpadku slovenských televízií, projekt , ktorý nezachráni ani Hudák, akokoľvek vtipný sa snaží byť, ale toto je pod úroveň aj Prachařa, ktorému už z bývalky Hanychovej úplne preplo. Chudera Bohdalka podľa mňa už ani nevie, kde je a čo hovorí, no a Pyco Rausch zoberie všetko, len aby si potom mohol v rauši užiť so svojim priateľom na gréckej lodi. Videl som len časť, kde bola ako hosť Verešová a tá hlúposť, čo z nej sálala, to je na pohľadanie. Ona vyštudovala právo fakt len skúškami pod katedrou. ()

walkingdead

Něco mezi odpadem a 5 hvězdičkami, záleží, jak moc jste při sledování zhulení. Asi největší bizár na českých obrazovkách. Nicméně vymysleli to Korejci a ti takhle chodí oblečení i na ulici, takže jim to nepřijde zvláštní. // A do prdele, Prima to odpískala. Takže už se nikdy nedovím, kdo je slon, netopýr a velryba :( ()

honajz odpad!

Jak jsem napsal v editu komentáře k Tvoje tvář má vadný hlas, bo jak se to jmenuje - vážně někdo dobrovolně kouká na pitvoření herců a zpěváků (asi) v maskách (a kdoví, jestli pod nimi jsou) a bude čekat x dílů a týdnů na to, jestli se nespletl a pod maskou zmrzliny nebo bubáka je ten nebo ta, jak si mysleli? Plus porota opět perlí a dělá, jak je nadšená a jak fakt, ale fakt neví, a přitom režie už má k jejich tipům připravené animované fotky obličejů lidí, které si porotci tipnou? By mě zajímalo, z které asijské televize se koupila licence na takový nevkusný a laciný bollywoodský formát. I když, to bych urážel indické filmy, tohle musí mít jiný název. Jo, a hlavní moderátor má přezdívku jako ostravská nadávka, to je taky něco. Baník, ... ()

• O masky se během natáčení staralo 6 kostymérů z Maďarska. (SONY_)
  • Masky vymyslela návrhářka Nóra Bujdosó. Celková cena masek je kolem 15 tisíc eur. To je skoro 391 tisíc korun. Jedna maska vyšla přibližně na 1 000 eur (26 tisíc korun). (SONY_)
  • V masce se dalo kvůli horku vydržet maximálně 30 minut, každá maska má otvor, díky kterému se dá lépe dýchat a ovívat se. (TheSlezy)