Ako by ste reagovali, keby vám na mobil zavolala úplne cudzia osoba a vydeseným hlasom prosila o záchranu svojho života? Mysleli by ste si, že ide o kanadský žartík a zrušili by ste hovor? To však neurobil Ryan (Chris Evans), ktorému náhodne zatelefonuje Jessica Matrinová (Kim Basinger) a tvrdí, že ju uniesli neznámi únoscovia a to isté hrozí aj jej manželovi Craigovi (Richard Burgi) a synovi Rickymu (Adam Taylor Gordon). Ryan je pre Jessicu jediným človekom, ktorý jej môže pomôcť. On má zase v rukách jej život i život jej rodiny. V snahe pomôcť im všetkým sa dostane do sveta vrážd a podvodov a to všetko bez toho, aby vedel, kto je v skutočnosti na druhej strane telefónu a čo ho za jeho snahu za záchranu ich životov vlastne čaká... (TV Markíza)

gpx

Kdyby film skončil po 30 minutách, určitě by si s přimhouřeným okem tak 3 hvězdy vysloužil. Bohužel ale pokračoval dál a propracoval se z pěkného průměru do naprosto beznadějného zoufalství. Jak se děj rozvíjí, tak jsou divákům postupně předkládány čím dál tím hůře stravitelné nelogičnosti a kraviny. U mě to vyvrcholilo odchodem od TV. ()

Marty_cihi

Chvílemi trochu sci-fi, ale nápad hodně pěknej. Ale ani po té filmová stránce to nebylo úplně zlé. Obsazení taky celkem dobré. tak v čem je problém? Myslim si že je to tu trochu podhodnocené, ale proti gustu žádný dišputát..... ()

p.a.douch

Jo odsejpá to rychle, na přemejšlení neni moc času a tomuhle filmu to jen prospívá. Akce dost. Všichni odváděj slušnej standart. Lidská Pochodeň mě docela zaujala. Jako příslušníka Fantastický čtyřky ho nemusim, ale tady mě vůbec nevadí (stejně jako ve Street Kings - http://www.csfd.cz/film/226327-street-kings/ ). Takže pohodovejch 80 %. P.S.: Kim Basingerové to slušelo i v jedenapadesáti. ()

Kozlowski8

Unesená žena, zavřená kdesi na půdě, která nemá tušení, proč ji unesli. Spojením drátů v rozbitém telefonním přístroji se jí podařilo spojit s číslem, patřícím mladému surfaři Ryanovi. Ten se jí snaží pomoci a tím se zaplétá do velmi nebezpečné hry... Nadprůměrné béčko, plné akce, honiček a napětí, které má spád a rozhodně nenudí. Statham v roli padoucha OK, rovněž Macy jako vždy dobrý, jen Kim Basinger ve svých výrazech poněkud tlačila na pilu a její nalíčení a-la pouliční šlapka tomu nepřidalo. Celkově však slušná podívaná mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. 70%. ()

morepower

Tak jako má to nápad a zabaví to. Je tam toho tak akorát od všeho trochu, jenom škoda, že Statham hraje zlýho. Na sobotní dopoledne stravitelný a neurazí. ()

Saxos

Náhodovej krimi thriller, který má dobrý spád. Klady: klasická náhoda natočení videa ve špatnou dobu na špatném místě tentokrát s telefonní zápletkou; žádné zbytečné kecy, ale pořád rychle dopředu; logika mě nechyběla, protože tam být nemusela; lol i staré nechytré Nokii dochází šťáva; v Cellularu to funguje stejně, jak v O2, vem si lístek a hlavně moc neotravuj. Zápory: nikdo se moc nepředvedl; finále už bylo zbytečně překombinovaný. ()

karnifex

Velmi slabé, za něco stojí až úplný závěr filmu. Po většinu děje jednají postavy naprosto nesmyslně a idiotsky. Navíc je v tomto snímku značné množství děsných herců (z nichž vyniká obzvláště Jason Statham, který zde dokazuje, že nezvládá ani záporné role a má naprostý nedostatek talentu). ()

PTuranyi

Celkom dobrý policajný thriller s obstojnou produkciou a dobrým obsadením. Príbeh usvedčujúcej nahrávky zločinu, pre ktorú musí tak trochu nezodpovedný Ryan prežiť nejednu krušnú chvíľu, aby zachránil unesenú učiteľku biológie Jessicu a jej rodinu. Pre Chrisa Evansa ide zrejme o prvú väčšiu akčnú úlohu a proti nemu stoji podobne neskúsený Jason Statham. Našťastie mu sekunduje ostrieľaný William H. Macy (Fargo) a starnúca Kim Basinger, ktorá tu nehrá žiadnu dračicu ale mierne afektovanú učiteľku, ktorej úlohou je väčšinou sa báť a jačať no preukáže slušné odhodlanie prežiť. Produkcii sa darí vytvoriť akú takú atmosféru, ale nie je celkom presvedčivá. 65% ()

Monini

Naprostou souhlasím s Kleopatrou - čert vem logiku, mně se to taky líbilo. Pravda že to, abych se u thrilleru popadala smíchy za břicho by se stávat nemělo, ale co, sem se mi to prostě hodilo :) Hlavní role super, vadil mi tam snad jen Wiliam H. Macy v jakési neurčité roli divného policisty neschopy a zároveň drsňáka! ()

montel

Jessica Martin (Kim Basinger) je neznámo proč unesena několika muži a zadržována na půdě jednoho domu. Díky spojení drátků v rozbitém telefonu se náhodně spojí s mladíkem Ryanem (Chris Evans), kterého žádá o pomoc. Je životně důležité, aby Ryan neztratil s Jessicou spojení. Baterka v Ryanově mobilu pomalu dochází a Jessice a její rodině jde o život. Co vlastně stojí za jejím únosem? Výborný dynamický akční film s přehlídkou známých herců. Opravdová nonstop akce, zajímavý děj a záporák Jason Statham vynesli tomu akčňáku skvělých 65% ()

Spike86

Celkem zajímavý námět, ale scénář už je horší. Je to nedotažené a potenciál nevyužitý. Kim Basinger na můj vkus příliš hysterická. Tempo to ale vcelku má. Lepší 3*. ()

Lukas0801

Noo...tak lehký nadprůměr, ale žádný průlom se nekonal...u tohoto filmu mě tam trošku nepasuje ta snaha vmísit do thrillerového napětí i značnou část humoru...a ne vždy to ladilo...takže, 60%..víc nedám :) ()