Jeoffrey

Protože jsem už v době své školní docházky četl Staré řecké báje a pověsti a měl je rád natolik, že jsem se jimi pročítal i v následujících letech opakovaně, pak mě tu hlavně ze začátku nemělo moc co překvapit. Ona vlastně celá kostra příběhu není zrovna něčím novým. A co třeba hlavní hrdina, byl ten nějak originální či zajímavý? Po pravdě moc nebyl... Je to jako klasická antická báje, jen mnohem víc rozvedená, krvavá a dotažená do bláznivějších (a pro někoho asi i mnohem cool) výšin. Ale překvapilo a zaujalo mě tu něco? Našel jsem tu něco, díky čemu si na Diovu krev za pár týdnů opět vzpomenu a proč bych se měl těšit na další sérii? Nemyslím si. Dokonce i ta zde všemi tolik zmiňovaná Castelvania mě bavila o něco víc, protože tam mě dokázali v každé sérii něčím překvapit... Animace je fajn, hudba je super, ale příběhově je to za mě spíš průměr. 5,5/10 ()

iXtr3m3

Výborná animácia, monumentálna úvodná hudobná znelka, ktorá doslova oznamuje epický obsah a rozsah. Je to ako taký predobraz Avengerov, resp. Avengeri mali predobraz v gréckych bájach? :) Strhujúca akcia, litre krvi aj vnútorností (aj keď na Danteho peklo sa to nechytá) a jednoducho mi to neskutočne sadlo. Päť hviezd si šetrím na prípadné pokračovanie, ale toto fakt že stojí za pozretie. Dospelá variácia na staré grécke báje. Toto by som si vedel predstaviť ako hraný film a tešil by som sa na prepracovanie antických obrov, ktorí boli fakt ako z hororu. Vynikajúce. Krásny predkrm pred Castlevaniou. ()

Hanys_

Tak samozřejmě jsem si googlil Herona i Seraphima, obojí je fikce (jestli se dá mluvit o fikci, když mluvíme o řecké mytologii). K seriálu mám jenom dvě výtky, protože jinak je to jízda (8 půlhodinových dílů uteklo jako nic). Vadilo mi málo prostorů pro bohy (Krom snad 4 hlavních tam ostatní byli jako kompars, stáli opodál a jenom poslouchali dialogy ostatních), a že Heron byl až moc hrdina, nezajímavý, skoro až nudný. Narozdíl od "padoucha". Jinak prostě super. 8/10 ()

david141474

Tak mám další seriál za sebou a můžu říct, že jsem spokojen. Seriál je vlastně jenom o řecký mytologii a je to hodně fajne. Já jsem do toho byl vtáhnut a i když se mi nechtělo koukat zrovna na toto, tak jsem si řekl, že to má krásnou animaci a zajímavej děj a to mi pomohlo sám sebe přesvědčit, abych se koukl na další a pak další díl. No jo je to se mnou složitý. Včera, čili 29.2. jsem si dal tři díly a finále, když byl tak významný den. Jak už jsem psal, má to krásnou animaci, i když dvě postavy jsou úplně autentický a to mě docela vytrhávalo z děje. Přežil jsem to, jak můžete číst. Soundtrack byl taky fajne. Každý díl měl vždycky jiný úvodní název. Jeden díl to bylo ohnivý, další to bylo modrý jako voda a tu originalitu oceňuju. Děj je dosti zajímavej. Héra je mrcha, to bezesporu, srala mě tam celým seriálem. No a finále je taky hodně solidní a perfektní co se týče animace. No a finální scéna zřejmě predikuje 2. Sérii, která doufám, že vyjde. Já su spokojen a mohu jen doporučit! 8/10 Ta animace je vážně kvalitní! ()