Bozz vlastne ani celkom presne nevie, prečo bol naverbovaný do armády napriek tomu, že ju tak neznáša. Spojené štáty sa potrebujú pohnúť ďalej vo vietnamskom konflikte a tak ani výcvikové kempy pre nových vojakov nie sú žiadnou prechádzkou. Neprichádza do úvahy, že by niekto nad Bozzom zaváhal v akomkoľvek prípade. Je to skvelý vojak s vodcovskými schopnosťami, lenže na jeho budúcu kariéru dôstojníka si robí zálusk aj niekto iný. A zďaleka nie je jediným, kto by Bozza radšej videl povaľovať sa v posteli kdesi v Texase. Na to všetko si musia ešte počkať, alebo niečo preto urobiť. Pre budúcu čatu začína posledná časť výcviku. Dokonalá simulácia Vietnamu Tigerland. A pre niektorých to bude boj s ostrými nábojmi... (RTVS)

janeczek

Farrell, Collins Jr. i Whigham všichni vzahráli svůj part tak osobitě a neuvěřitelně přesvědčivě, že posunují tuhle v leccečms nedomyšlenou válečnou podívanou na hranici geniality a pětihvězdu. Výborná podívaná a vizitka toho, že válka není hezký místo pro lidi! ()

montel

Vojín Roland Bozz (Colin Farrell) se dostal nedobrovolně do armády a jediné co jej zajímá je, jak se dostat co nejrychleji pryč. Proto bojkotuje jakýkoli systém a neustále provokuje jak nadřízené tak své kolegy. Nic to nemění na faktu, že za mořem tisíce mil od domovů mladých vojínů, zuří nelítostná vietnamská válka v neprostupné džungli. Na tu se musí všichni vojáci připravit a tak míří Bozz i jeho kamarádi do nejdrsnějšího výcvikového tábora - do Tigerlandu...Od začátku až do konce jsem se bavil výkonem Colina Farrella. I když má film dosti jednoduchý příběh, který se vlastně celý odehrává ve výcvikovém táboře, stejně vás hned zpočátku pořádně chytí za pačesy a pustí vás až v závěrečných titulcích. Divák si zde oblíbí spoustu postav a spoustu jich také nenávidí, což je jenom dobře. Schumacher opravdu válí, jeho filmy fakt můžu. 75% ()

Georginek

To zase byla patlanina. Opět a celkem brzo opakovaně během poslední doby jsem se nechal nalákat vysokým hodnocením na shlédnutí. Bohužel jsem zase velmi zklamán. Jak už tu zaznělo, film je jakýmsi nástrojem odpory k válce, Colin hraje parádně, ale stačí to tak maximálně na 2*, jinak je to totální nuda. A bylo to tak příšerně nudný, že jsem kolikrát musel překlikávat čas, protože se to prostě nedalo vydržet, asi jako když běžíte na záchod ráno po probuzení s tím, že jste sežrali večer chilli con carne očastovaný o Habaneros chilli papričky.....a někdo na něm sedí. Pojem výlečný film v tomto případě vůbec nesouhlasí a v každé normální jednotce by pacholka už dávno zavřeli do vězení......... Naprosto zbytečný film, asi tak jako 80% snímků v režii Joela Schumachera kromě Volného pádu, Nebezpečného klienta, Telefonní budky a 8mm jsou to všechno docela solidní výkaly..... Jinak nic proti jízdě, asi v tomto ohledu jdu proti davu. ()

SantaCruz

Celkem nuda a šeď, kamera to ještě umocňuje. Poselství filmu je jasné, ale to je prostě málo, válečné scény jsou Béčkové a velitelské pokřiky nepřesvědčivé a hlavně nedostačující k navození válečné atmosféry. Prostě bububu nestačí, i když by to řekli ještě 100x že Tigerland je nejdrsnější po Vietnamu tak to stejně nikdy nebude stačit, když na to ty scény nemají :( bída. Colin je týpek, mužou mu poděkovat za 2 hvězdy. ()

Sashmen13

Shitty war. kde na jedné straně bojovali za svojí svobody (vždyť kdo by chtěl zpátky pod salty Francouze co prohráli WW2 a mají pořádnej mindrák) a na druhé straně USA testovali zbraně a celkově utvářeli podobu moderního modelu armády. Chudáci odvedení, chudáci co opravdu chtěli sloužit a dostali se do tohohle shittu, chudáci co bránili své pole, chudaci všichni. Svůj účel ale splnila, vždyť moderní USA army dominuje světu již nespočetně let. Film dobrej, i když trochu taková idylka trochu. ()

Dusty56

Začalo to dobře, ale postupně to tempo opadalo až do závěru. Snímek totiž stojí a padá s Rolandem Bozzem (Colin Farrell) a ze začátku, kdy dělal hovadiny, to byla i docela sranda a zajímalo mě, jak to bude pokračovat, ale bohužel se začal chovat stále více zodpovědně a už to nebylo ono. Linka s Wilsonem byla o ničem. Colin Farrell naštěstí dokázal vytáhnout film alespoň na průměr. 60% ()

BONOBON

Nejlepší film o Vietnamu, jaký znám! Ano, viděl jsem Četu, Olověnou vestu i Apokalypsu, ale Tábor tygrů mi přijde mnohem uvěřitelnější, syrovější, působivější a lidštější, než všechny tři zmíněné (a mnohem slavnější) snímky.. Schumacher potvrzuje, že je vynikající režisér (až na občasné výkyvy typu Batmanů) a Colin Farrell potvrzuje, že je vynikající herec (bez výkyvů::) Je to prostě skvělé! Po všech stránkách.. ()

gulas

Jeden z nejlepších filmů týkajících se války ve Vietnamu. A Farrell je vážně dobrej! A co teprve v telefoní budce! ()

Arakkis

Vinikající snímek Joela Schumachera odehrávající se ve výcvikovém táboře americké armády. Colin Farrell v roli vojína Bozze exceluje a naplno využívá svůj talent, který se zdá být film od filmu lepší a lepší. I výkony ostatních herců jsou velice nadprůměrné. Film výborně zachycuje psychyku vojáků ve výcvikovém táboře, kde jsou připravovány na transport do Vietnamu a téměř jistou smrt ve válce. Všem doporučuji zkouknout. ()

vitez.7

Velmi kvalitně natočený film s výborným hlavním hrdinou. Bohužel příběh je trochu jednoduchý a prostě tam něco chybí, hlavně ke konci. Mám furt pocit, že to skončilo v půlce, ale možná je to jen tím, že to přirovnávám k Full Metal Jacket. Přesto skvělé 4* ()

mato.jones

Už v Tábore tigrov preukazoval Colin Farrell svoj talent (napriek tomu, že on sám vyhlásil, že ho prepil). V každom filme, v ktorom hral a ja som mal tú česť ho vidieť, som mu jednotlivé postavy uveril, ba čo viac, vždy som mu fandil :) Tábor tigrov je film veľmi zaujímavý, precízne zrežírovaný (Joel Schumacher je starý harcovník), Farrell je super rebel a vyzerá skvele, myslím, že ženy ho musia milovať :) No, ale na 5 hviezdičiek to nebude :) ()

danny79

Skvele napsany pribeh, pro Colina Farrella jak na miru usity. Protivalecny film o vojinu Bozzim, ktery valku odmita a bojuje proti ni po svem, celou svou rebelujici, drzou, nezlomitelnou povahou. ()