Čo keby...? - Season 2 (2023) (séria)

Čo keby... zasiahol Najvyšší Strange? (S02E09)

(epizóda)
  • Česko Co kdyby... zasáhl Nejvyšší Strange? (viac)

Keď sa Kapitánka Carterová spolčí so starým priateľom, aby vystopovali nebezpečných kozmovrahov, ktorí terorizujú mnohovesmír, zistí, že najväčšia hrozba pre celú existenciu je bližšie, než sa zdá. (Disney+)

Martrix

Včera jsem psal, že by se Kahori se svými schopnostmi vyjímala vedle Strangea a ostatních čarokameníků a hele ... . Taky jsem psal o malé odvaze tvůrců a šup, je tady superdivočina, která předchozí epku zastíní. Taky jsem frflal, že je v této řadě přecarterováno. A pic ... Pegna je středobodem všehomíra a sidekick Pozorovatele. Logika v této epce dostává pěkně na zadel (ano i na fantasy se vztahuje logika), ale v takové stopážičce to asi o moc líp/jinak nešlo. Takže ano, je to především mišmašoidní fanservice, ale má spád a většinou baví. Tvůrci se tady opravdu utrhli ze řetězu. To oceňuju. ()

Vidly10

To se takhle člověk, jednou rozhodne využít vzácnost zvanou volný víkend k dokoukání některých restů a nestačí se divit. Tvl… co to kurwa bylo? Vždyť tohle byla absolutně aklimatická, nesourodá, kanon porušující, nezáživná, nudná, rádoby emancipační blbost, která narušuje jak chod MCU, tak první sérii svého vlastního seriálu. Absolutně nevyužitý potenciál, kde What If…? selhalo už v první sérii, je zde pohřben ještě hlouběji do propadliště těch nejhůře zvládnutých novodobých superhrdinských dobrodružství. Dialogy jak z komiksu, které se do tohoto média vůbec nehodí jsou doprovázeny multidimenzionálním nekonzistentním bordelem, jenž se marně snaží uspokojit diváka, který potřebuje dovětek ke každému už ukončenému příběhu. Marvele už se do háje pouč z vlastních chyb a nedělej je akorát větší a debilnější. Nedá se na to koukat. ()

gumbo

Méně je někdy více. Hodně slabé finále druhé série. Relikvie schopné ničit planety se zde stávají jen bezcennými cetkami, jindy supersilné postavy jen anonymními slabými postavičkami v pozadí. Nulová snaha o nápad nebo myšlenku. Vše je jen další hloupá generická akce. Tak si říkám...Co kdyby to příště převzal někdo schopnější? Protože tohle je prostě promrhaný potenciál celého konceptu. 55% ()

LachtanShows

Jsem vlastně rád, že se Peggy vyprofilovala do pozice hlavní postavy a že se tady poukázalo i na dění v epkách předchozích. Temný Strange mě zaujal už v celovečeráku, ale stejně jako tam, i tady není využit tak, aby to všechno dávalo plnohodnotný smysl a 4. hvězdu nakonec uštědřím jen proto, že je dobře zaděláno na 3. sérku. Tu nám Disney+ snad doručí za maximálně další 2 roky. ()

NiaWolf

Co kdyby....Marvel/Disney už nevěděl kam šponovat superschopnosti?  Spoiler Asi vážně dost starnu, ale prostě nechápu, proč Strange jen tak šel kolem Capt. Carterové, aby ji nabídl svoz domů. Pak ji poslal chytnout jednu postavu, kterou si už předtím dokázal chytit sám a kterou i hravě přemůže. Aby tak proti sobě postavil rovnou dva nepřítele a všechno si v závěru podělal. Pak začne soutěž v tom, kdo dočůrá dál a pořád se jen nabírají silnější schopnosti a předměty, až je z toho úplně běžná rubačka. Kdy všechno bliká a fackuje se, sem tam prolítnou nějaké postavy nahoru, pak zase dolů kolem obřího milkshakeru až bum. Všechno se vrátí do normálu jako lusknutím prstu. Ještě, že se do toho Watcher VŮBEC nemíchal... ()