Na počátku psychologického thrilleru byl strach. Normální strach dívky Allison, která se rozešla se svým přítelem Samem a nechce zůstat ve velkém apartmá sama. A protože ji zklamal muž, rozhodne se najít pomocí inzerátu jako novou spolubydlící dívku. Na scéně se objevuje Hedra. Pochází z dvojčat a protože její mladší sestra zemřela, připadá si jako by jí chyběla část osobnosti. Má potřebu se o někoho starat, ale dovede být i nepříjemná a zlá. Allison je úspěšná softwarová specialistka a zprvu nevěnuje chování své nové přítelkyně příliš pozornosti. Sam se snaží Allison přesvědčit, že on je stále pro ni tím správným partnerem, ale dívka postupně zjišťuje, že jeho eventuální návrat by nebyl tak snadný. Hedra si totiž tvrdě brání dobytou pozici v Allisonině životě a nezaváhá ani před vraždou... (oficiálny text distribútora)

macetoma

Hutné psycho s dusnou atmosférou. Tvůrci se snažili udržet napětí až do konce, což se jim podařilo na úkor toho, že spolubydlící Hedře aka Jennifer Jason Leigh se daří ničit vše na co sáhne, má skvělý timing (asi od scénáristy) a není nikým k zastavení, neboť všichni, kdo se o to pokusí, udělají následně nějakou fatální chybu, která je přijde draho. Dávám 3 hvězdy. ()

Diskantka

Tohle kdysi dávali na Nově....já byla docela malá a maskot Novy byl tenkrát ještě pes Novák a asi to nebyl film pro mě...stylem, že sem pak byla v píči a celou noc sem se bála jít vychcat! Jediný scény co si pamatuju jsou následující: rozmrdlý štěně na zemi, onanie a podpatek ve voku. Možná se to s těma třema hvězdama přehnala..... ()

Spike86

Ke konci docela místy atmosferický thriller, ale jinak pouze průměrné herecké výkony a nemastné neslané ztvárnění filmu v čele se scénářem. Z tohoto námětu se jistě scénáristicky i režijně dalo "vytřískat" více. 55% ()

Pythonator

Béčkový thriller se zajímavou depresivně napjatou atmosférou. Herečky hrají mizerně a Bridget Fonda je tu slabá i na svoje poměry. Navíc mi nepřišla ani trochu sexy, ale to bude asi můj osobní problém s odporem ke krátkovlasým. Je to vlastně jedno, protože ženské v tomto filmu asi sexy být neměly. Měly být spíše děsivě vyšinuté či děsivě vyděšené. ()

PORTER44

Allison sežene spolubýdlící přes inzerát Hedru,všechno se zdá fajn až po čase když Hedra svede a zabije jejího přítele začne mučit i Allison.Docela zajímavý příběh akorát ve slabším filmovým podání ale napínavou atmosféru to nějakou mělo. ()

InaS

Nechápu proč to má tady tak nízké hodnocení? Je to fakt psycho! Ano, je to svým zvláštním způsobem trochu kýč, ale atmosféra úžasná a s hereckými výkony také nemám problém. Když se podíváte v ten správný den ve správné náladě, tak zapůsobí a může to být i jeden z těch filmů co si ještě dlouho pamatujete. ()