Recenzie používateľa ALIENka_ k tomuto seriálu (7)

Efectuar lo acordado (2017) (S01E01)

Sakra už ani nevím, jak dlouho jsem neviděla žádnej heist movie, nějak mi vždycky přišly hrozně umělý a nereálný, pak jsem ovšem viděla na Netflixu trailer na tenhle seriál a řekla si "Proč ne?". No a musím říct, že vypadá fakt úžasně, pěkně rychlý už od začátku, žádný dlouhý představování a rovnou do akce. Postavy vypadaj sympaticky, takže doufám, že mě v průběhu nezačnou moc srát, no a příběh promyšlenej hezky do detailu. Hodnocení: 8/10 ()

Imprudencias letales (2017) (S01E02)

To jak rychle to uteklo? Měla jsem pocit, že koukám teprve 10 minut a už běžely konečný titulky, tomu říkám tempo. Koukat na provedení takhle promyšlenýho plánu, kterej se sice ze začátku trochu posral, ale teď zase perfektně vychází, je nejlepší možný ASMR. A ten konec, no do piče! Tenhle seriál sjedu na jeden zátah, udělám pěkně 10 kafí a 3 dny bez spánku na pohodku. :D Hodnocení: 10/10 ()

Errar al disparar (2017) (S01E03)

Ale no tak kurvaa! Vážně tam museli dávat tu klišé milostnou zápletku, co mi akorát právě pěkně dosrala tak dobrej zážitek? Rio fakt musí bejt naprostej debil, když nechá mobil metr od rukojmího a pak se jde vesele pohádat s přítelkyní, jako kdyby právě nebyli uprostřed heistu. No a Tokyo se povede ještě víc zesrat celou operaci když rozstřílí všechny kamery, který jim doslova zachraňovaly krk po celou dobu heistu. Jedinej, kdo tam snad má ještě rozum je Profesor a Berlín, který to všechno jakžtakž drží pohromadě před rozpadem. Jsem velice nasrána, že tvůrci zvolily zrovna tu nejvíc klišé zápletku, která všechno posere. Však tolik jinejch je na výběr, proč zrovna tuhle pičovinu?! Hodnocení: 6/10 ()

Caballo de Troya (2017) (S01E04)

Tak a sračky spadly do větráku. Bohužel, čím rychlejc padaly, tím to šlo víc do prdele i s racionálním chováním postav. Berlín a Profesor, jediný, který byly schopný dovést heist k úspěšnýmu konci ztratily absolutně kontrolu. Profesorova superschopnost dostat se nějakým způsobem do kontrolní místnosti kdesi v podzemí vždycky příhodně rychle nezná hranice - fakt bych ráda věděla, kde je schovanej, že se tam vždycky dostane tak za 10 sekund. A cápek na střeše zřejmě ztratil zdravej rozum, protože nevypadal na to, že by ho přítomnost odstřelovačů a panickej řev lidí nějak rozptyloval - taky na to pak umřel že? :D Hodnocení: 7/10 ()

El día de la marmota (2017) (S01E05)

Tak konečně se zase postavy chovaj normálně a ne jako malý děcka na hřišti. Taky doufám, že temný časy klišé romantickýho příběhu, co všechno posere, už jsou u konce. Od teď bych prosila už jen kvalitní seriál, děkuji. :) Hodnocení: 8/10 ()

La cálida Guerra Fría (2017) (S01E06)

Přísahám, že rozhodnutí, poslat na heist toho mladýho cápka, kterej drží zbraň jako smeták, bylo nejhorší co Profesor udělal. Rio zatím totiž posral doslova všechno, na co šáhnul a vsadila bych se, že jestli se heist nakonec nepodaří, bude zatím on. Protože sakra práce, to jaký mentál musí bejt, když odloží nabitou zbraň na skříň vedle rukojmího a jde se mrknout, co se děje venku, aniž by si ji vzal. Kdo by pak čekal, že rukojmí využije příležitosti že? No Rio teda rozhodně ne. :D Hodnocení: 8/10 ()

Refrigerada inestabilidad (2017) (S01E07)

Tak tomuhle říkám napínák. Profesor - génius a asociál saves the day. Sakra bez tohohle cápka by byly všichni pěkně v píči. Hodnocení: 9/10 ()