Most Dangerous Game - New York

(séria)
USA, 2023, 2 h 14 min (Minutáž: 9–21 min)

JohnCZ

Quibi zdechlo dřív než se stihlo pořádně rozjet, ale přesto vyprodukovalo pár zajímavých "miniseriálů". Jedním z nich byla i "minisérie" Most Dangerous Game, kterou jsem považoval za uzavřenou. A najednou, z ničeho nic, po třech letech byla k mému příjemnému překvapení v tichosti pod jinou platformou vyprodukována a distribuována i dvojka. Opět fajn béčkový akčňák s vděčným námětem, ale zároveň nic světoborného nebo nedejbohům propracovaného. Hodně to táhne Christoph Waltz a jeho charisma. ()

fabecc1222

Jak poznamenal dannyy, tak druhá řada je v podstatě stejná, jako ta první. Mnoho změn se vyjma změny představitele hlavní role neudálo. Vesměs nemá moc smysl se zabývat nějakou "mytologií" a fungováním kriminálního světa, protože je vesměs věc absolutně děravá. Mnohem lepší je nechat se unášet jednotlivou akcí a nechat se překvapovat způsoby, kterými jednotlivý lovci zabíjejí své oběti a co vše tak mají připraveno v zásobě. ()

dannyyy

Pokud vás bavila první série, tak vás bude bavit i ta druhá a naopak. Je to vlastně úplně to stejné, jenom s jiným běžcem. Je to jednoduché a svižné. Protivníci mohli být lepší a souboje více propracované, ale bavilo mě to. Na odreagování dobré. Mr. Waltz opět exceluje. Tenhle pán mě fakt baví. ()