Čtyři dobré dny

• USA Four Good Days (viac)

S dcerou se sice dávno nestýká, ale teď jí musí pomoct přežít první čtyři dny odvykací kúry. Podle skutečného příběhu o boji se závislostí na drogách. (HBO Max)

Homerking

Příběh třicetileté narkomanky jménem Molly která se snaží za pomoci své matky zbavit drogové závislosti. Nečekejte zázraky ale můžete očekávat opravdu slušný příběh s několika dojemnými momenty. ()

pafka

Tezko rict, co by tam clovek chtel vic. Skvele udelany film o nocni mure cele rodiny. Zazili toho dost a ted to zkouseji znovu. Pomoct dceri se zavislosti na heroinu. Kolik toho uz slyseli a vzdy to skoncilo samymi lzi a zlodejinou. Proc by to prave ted melo klapnout? Skvele, sama nejsitota a vy proste nevite, jak to bude dalsich pet minut. Podle skutecne udalosti. ()

DenisR

Slabší čtyři hvězdy, ale ve směs fajn jednohubka se skvělými herečkami v hlavních rolích, dobře odvyprávěným příběhem, leč lehce s urychleným finálem. Samotný děj je navíc inspirovaný skutečným příběhem, kdy se Libby Alexander a její dcera Amanda Wendler museli vypořádat se závislostí na drogách, což na autentičnosti jen přidává. ()

KofiAnnan

Dcera na pěst a matka to podle mě dělala všechno blbě. Měla tu holku nechat spadnout na dno, aby to poučení bylo silnější. Nechápu celou záležitost s močí a obě protagonistky mi přišly jako sobecký nezodpovědný krávy, které myslí jen na sebe. U matky jsem nechápala, jak mohla odejít a nevzít sebou obě děti a podílet se na špatným jednání své herácké dcerunky (ukradla si mi prachy, lhala si mi, sjela ses a i přesto, že na injekci musíš být čistá, tak ti dám svou moč jen proto, abych neztratila naději, že někdy nebudeš odbarvená coura) a u dcery jsem nechápala, že pro ni nejsou její vlastní děti priorita. No možná jsem v tomhle příliš radikální. Nicméně to neznamená, že to tak v životě nechodí. Reálné to je dost a bez patosu, čehož si cením, ale postavy mi fakt nebyly sympatické a ne proto, že tam byl boj se závislostí, ale ta povaha obou ženských mě srala. ()

F2003F

Dobrá dráma, ktorej by prospela dlhšia stopáž. Mila prekvapivo aj niečo výraznejšie hrá a preukazuje svoje kvality. Najmä kvôli tomu výsledok stojí za povšimnutie. Len škoda, že ide o tak nevýrazný film. ()

PepusGi11._

Super,teď uvidím Milu vždy jako feťačku😀...Ne,je to šileny,čim si Ti lidi procházijou,ale každej svýho štěstí strůjce...Ztvárnění bylo ale super,pocity,emoce,mráz po zádech....Perfektní hereckej výkon jak ze strany dcery,tak matky....V čekárně na Paní recepční bych teda asi vybuchl víc....Bohižel to tak chodí...Díky za tenhle film...super,konečně sem si film mega užil... ()

Vendal85

Jeden z dobrých filmů na netflixu. Mila Cunis předvedla že je v ní herečka jak se patří. Žádné přehrávání opravdu uvěřitelný výkon. ()

SaS

Zcela reálně podaný svět feťáka a těch kolem něj. Uvědomila jsem si při sledování, že necítím ani špetku soucitu s holkou, která měla v životě zázemí, běžný život, nevyrůstala na ulici mezi spodinou a přesto si vybrala fet. Není fér, kolik šancí takový člověk dostane, jen díky soucitu okolí, aby to nakonec zase vzdal. Protože bez matky a všech těch záchytných bodů by už dávno byla jen hořkou vzpomínkou, otevřený konec tomu sedí. Reálně se z toho vyhrabe zanedbatelné % a to jen díky podpoře okolí. Ztracené existence, které si vybrali, blízké to musí sakra bolet. ()

Dakota1978

Je to vztahové drama o matce a dceři závislé na tvrdých drogách. Vždy je těžké vybalancovat patos, povrchnost a reálnost příběhu. Tady se vše celkem povedlo a bylo namícháno s citem pro věc. Zásadní byl dobře napsaný scénář a vydařený casting. Úžasná paní herečka Glenn Close (matka) a Mila K. (dcera) dokonale představující  feťačku se toho zhostily na jedničku. Kdo tíhne k tomuto žánru, bude spokojený. Já byl... ()

Hollmi

Film natočený podle skutečné události, a právě to je ten důvod, proč nemohl být konec velkým vyvrcholením. Film má krásnou hudbu, dechberoucí Glenn i Mila, a jejich ztrvárnění pocitů, tak jak si divák představuje… všechno to má, jen ten konec je trochu no prostě o ničem. Ale když bych měl pracovat pouze s tim, že natočili film a držely se předlohy, tak je skvělý. Za mě 70% super ()

Korpy22

Skvělý exkurz do Amerického zdravotnictví a zvládání protidrogových osvětových kampaní. Příběh hlavní hrdinky, která se snaží překonat první 4 kritické dny odvykačky. Film je velmi silný, protože je zde naděje. Naděje matky, která stále doufá, že se jí vrátí její milovaná dcera. Emoce vládnou celým filmem. Zoufalství, mateřská láska a snaha. Rozhodne stojí z shlédnutí. ()