Napätie

Zdravotnú sestru Val čaká jej prvý pracovný deň v schátranej londýnskej nemocnici Je, ale mladá a nepriebojná, preto jej hneď vrchná sestra priradí nočnú smenu. A čo horšie. Na túto noc je naplánovaná odstávka prúdu. Väčšina nemocnica je evakuovaná, zostávajú len pacienti z jednotky intenzívnej starostlivosti, ktorí by prevoz pravdepodobne neprežili a hŕstka zamestnancov. Svetlá zhasnú, nemocnicou pomaly preteká šero meniace sa v temnotu. V temnote sa skrýva desivé a neľudské zlo. A Valina nevinnosť je presne to, čo skryté zlo prebudilo. Val razom ľutuje, že na otázku, či sa bojí tmy, neodpovedala áno. (Cinemart SK)

ilegal1983

Zase som sa nechal zlanarit a dost toho lutujem pretoze okrem dvoch vydarenych lakaciek tu neni poriadne nic.Zaciatok je horsi nez koniec a comukolvek inemu by som dal prednost namiesto posadnutosti.Nastastie sestra Val nie je az take poleno ako sa od zaciatku zda byt.Sfuknuta sviecka a pohlad do odrazoveho spinaveho skla su momenty pre ktore tento zaner vyhladavam.Zial vsetko ostatne je tu prevedene dost lacne a skratkovite.Otvorene dvere do temnej miestnosti uz jednoducho nestacia...Horsi priemer. ()

lineker

Oproti jiným jsem nehledal tuhle sílu nikterak překvapivou a již vůbec ne inovativní. Spíše středně vyváženou a fajn lokací. Bát se moc nebudete. ()

Pavlis.xxx

Za hudbu a prostředí 2 hvězdy. Přes slibný začátek mě příběh ani postavy neoslovily. Duch byl udělaný v pohodě a ze začátku vše šlapalo, ale jak se začala rozplétat zápletka přestalo mě to bavit, atmosféra se vytratila a počáteční napětí zmizelo. ()

Drolit

Od nízkorozpočtových filmů požaduji hlavně dobře budovanou atmosféru, když toho moc nemůžou ukázat. Na něčem stavět musí. Tomuhle snímku se to však moc nepovedlo. Sakra, vždyť je to točený v temné, napůl opuštěné nemocnici, to z toho nešlo vyždímat víc? Dlouhá stopáž, u které jsem se většinou jen nudil. Ano, sice tam byly pasáže, které ve mně vyvolaly znepokojivý pocit, ale bohužel převládaly ty mdlé, nezáživné. Aspoň konec to malinko zachránil. Jsem rád, že jsem to viděl na streamovací službě a ne v kině, tam to podle mě nepatří. ()

Keledaia

Me to bavilo, jasny, nic svetobornyho, ale dobry duchariny/posedlostiny je malo a tohle nebylo spatny, zaslouzi si lepsi hodnoceni, atmosfera byla supr. ()